http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / بیوانفورماتیک / بسته آموزش استفاده از سایت NCBI به زبان فارسی و انگلیسی- زیست آموزان
بسته آموزش استفاده از سایت NCBI به زبان فارسی و انگلیسی- زیست آموزان
آموزش استفاده از NCBI

بسته آموزش استفاده از سایت NCBI به زبان فارسی و انگلیسی- زیست آموزان

بسته آموزش استفاده از سایت NCBI به زبان فارسی و انگلیسی- زیست آموزان

مرکز ملی اطلاعات علوم زیستی و زیست‌ فناوری معروف به NCBI یکی از مراکز و شاخه‌های کتابخانه ملی پزشکی ایالات متحده آمریکا است که خود زیرمجموعه موسسه ملی سلامت NIH قرار دارد. مؤسسه ملی سلامت در نهایت زیر مجموعه وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده آمریکا است. این مرکز در سال ۱۹۸۸ در پی تصویب طرح پیشنهای سناتور کلود پپر در کنگره آمریکا شکل گرفت. مرکز ملی اطلاعات زیست‌ فناوری در شهر بتزدا در ایالت مریلند قرار دارد.
در این مرکز ابزار و پایگاه داده‌هایی نظیر آنتره، بلاست، پاب‌ مد و ژن‌ بانک اداره می‌شود.

از وظایف مرکز ان سی بی آی می‌توان موارد زیر را نام برد:
ایجاد ساختار برای تحلیل و ذخیره‌سازی داده‌های تحقیقات ژنتیک، بیوشیمی، علوم گیاهی و جانوری، بیوفیزیک و زیست‌شناسی سلولی و مولکولی.
ترویج و شیوع استفاده از این دیتابیس‌ها در میان جامعه محققین
هماهنگ‌سازی اطلاعات با دیگر مراکز مشابه جهانی
پیشبرد پژوهش در تحلیل‌های رایانه‌ای روابط کارکردی-ساختاری مولکول‌های کلیدی

 

آموزش زیست شناسی زیست آموزان

 

New Bitmap Image1

 

این بسته که از مجموعه ای از سایتهای خارجی و داخلی تهیه شده و توسط کارشناسان حرفه ای در زمینه بیوانفورماتیک و زیست شناسی که سالهاست از سایت NCBI برای فعالیتها و یا پژوهشهای خود استفاده مینمایند، تنظیم و یا به عبارت بهتر رفع اشکال و آماده ارائه شده اند. تعدادی از این آموزشهای تصویری به زبان انگلیسی میباشند چرا که روی تصویر کاملا مشخص و واضح هستند و دانش پژوهان براحتی میتوانند طریقه عمل مدرس را مشاهده  کرده و بیاموزند ولی برخی از این آموزشها که پایه و اساس آموزش این سایت میباشند و چنانچه آنها را ندانید آموزشهای انگلیسی را متوجه نمیشوید را به زبان شیرین فارسی برگردانده ایم تا شما عزیزان دغدغه ترجمه آموزشهای انگلیسی را نداشته باشید و اساس کار با سایت NCBI را به راحتی و کمترین زمان بیاموزید و همچنین مثل همیشه چنانچه سوالی در مواردی برای شما عزیزان پیش آمد میتوانید با شماره های پشتیبانی اعضای گروه زیست آموزان به عبارتی شماره های همیشگی و معرف حضورتان یعنی ۰۹۱۲۹۴۰۷۰۸۹ و یا ۰۹۰۳۹۴۰۷۰۸۹ به صورت پیامکی در ارتباط باشید.

آموزش زیست شناسی زیست آموزان

توجه داشته باشید که فعلا فایلهای تصویری انگلیسی به حجم حدودا یک و نیم گیگابایت برای دانلود بارگزاری شده است و با قرار گیری فایلهای فارسی تا چند روز آینده قیمت بسته به ۳۵ هزار تومان افزایش خواهد یافت اما دوستانی که الان بسته را با قیمت ۱۸ هزار تومان تهیه مینمایند فایلهای فارسی را به رایگان برایشان ارسال خواهیم نمود. که این رسالت زیست آموزان است که در آن هم پشتیبانی و هم بروزرسانی مادام العمر و رایگان میباشد.

 

در صورت هر گونه سوال میتوانید به شماره ۰۹۳۹۲۰۳۸۶۸۵ (علی اسکندری) پیامک بدهید.

 

آموزش زیست شناسی زیست آموزان

 

جوابی بنویسید

Verification: 2eb47d17cfb1428b