http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / زبان انگلیسی / انگلیسی دانشگاه / یادگیری انگلیسی در خواب!!!
یادگیری انگلیسی در خواب!!!

یادگیری انگلیسی در خواب!!!

روند به خواب رفتن انسانها به حالت سینوسی و متناوبا در حال تغییر در هوشیاری و امکان یادگیری میباشد به گونه ای که در هنگام خوابیدن و در ابتدای گرم شدن چشمان و قبل از رفتن به سطوح و لایه های زیرین از خواب ذهن انسان میتواند از موارد و مکالماتی که میشنود به نوعی اسکن صوتی ایجاد کرده و آنها را در ذهن خود ثبت نماید. اما نکته جالب و مهمی که دانشمندان سالهاست که آن را کشف نموده اند ولی تعداد اندکی بویژه دانشمندان و نخبگان از آن آگاهی دارند و دانشمندان و مخترعان زیادی در خاطرات و دست نوشته های خود از استفاده کردن از این راز مغز انسان برای رفع مسائل و مشکلات بهره جسته و آنها را رفع نموده اند، اشاره نموده اند و بسیاری این راز را اینگونه معرفی نموده اند که انسان قبل از اینکه کاملا به خواب عمیق برود میتواند از درصد بالایی از توانایی های ذهن خود برای حل مسائل و مشکلات خود بهرمند شوند برای همین برخی روانشناسان اشاره نموده اند که همواره یک دفترچه از معماها، مشکلات، یافتن ابتکار و یا مواردی که علاقه دارید بهتر بیاموزید را در کنار رخت خواب خود قرار داده و قبل از اینکه به خواب عمیق بروید آنها را مطالعه نمایید. اما برای بهتر نتیجه گرفتن از این موضوع میتوانید این موارد را به فرمت صوتی تبدیل نموده و در هنگام خواب آنها را گوش دهید و از نتایج معجزه وار آن استفاده نمایید. برای این منظور توجه داشته باشید مدتی این عمل را تکرار نمایید تا ذهن شما به این موارد آشنا شود و سپس به نتایج ایده آل برسید.

آلبوم یادگیری زبان انگلیسی در خواب مجموعه ای است بی نظیر و کامل از ۱۸ درس و تمرین آموزش مکالمات زبان انگلیسی که درسها به صورت گفتاری و به فرمت فایلهای صوتی amr که قابل استفاده در گوشی های تلفن همراه و همچنین با حجم کم میباشد و به دو زبان انگلیسی و فارسی به صورت همزمان ارائه میشود. این صداها با تلفیق دو تکنولوژی زنده نمایی صحنه های صوتی در داخل جمجمه یا Binaural Sounds و تکنیک منحصر به فرد همسازی و همگامی مغز Brain Synchronizing از طریق هدفون برای مغز هنگام خواب، قابل شنیدن میباشند و به دلیل همراه داشتن امواج خاص فعالسازی ذهن هنگام پخش درسها، مغز شما را در عالی ترین شرایط فعالیت(در هنگام خواب و در زمان استراحت) و به راحت ترین شیوه، با واژه ها و جملات اساسی زبان آشنا میسازد.

شما وقتی از خواب بیدار میشوید در کمال حیرت میبینید که نسبت به روز قبل هزاران لغت جدید برایتان معنادار شده اند و به طور ناخودآگاه بخش اعظم مفاهیم مکالمات روزمره و نوشته های انگلیسی را درک میکنید!!

 

رمز فایل دانلودی ZISTAMOOZAN میباشد(به بزرگی حروف دقت نمایید)

یادگیری زبان در خواب!

جوابی بنویسید

Verification: 2eb47d17cfb1428b