http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / آموزگاران / کتاب زیست شناسی آموزگاران- زیست آموزان
کتاب زیست شناسی آموزگاران- زیست آموزان

کتاب زیست شناسی آموزگاران- زیست آموزان

قطعا کتاب مورد استفاده آموزگاران همه دروس به ویژه زیست شناسی کتب متفاوتی از آن چیزی است که دانش آموزان دارند و مورد مطالعه قرار میدهند. یک آموزگار خوب و کارکشته میبایست به تمام مباحث زیست شناسی حتی ورای کتب درسی دبیرستان آشنا باشد و به قدری روی مطالب و مباحث زیست تسلط داشته باشد که به راحتی بتواند بین فصول مختلف از مقاطع مختلف زیست شناسی ارتباط برقرار کرده و بتواند سوالات پیچیده و چند عاملی و تلفیقی از فصول مختلف زیست شناسی را طرح کرده و همچنین سوالات چندگانه ای که برای دانش آموزان پیش می آید را به خوبی پاسخگو باشد. ولی این به این معنی نیست که یک آموزگار نباید سوال را بدون پاسخ بگذارد بلکه حتی گاهی ممکن است یک آموزگار پاسخ یک سوال را نداند و با گرفتن وقت از دانشپذیر(دانش آموز) یا به عبارت بهتر دانش پژوه با کوشش و پژوهش پاسخ صحیح را یافته و آن را ارائه دهد. پس آموزگاران در وهله اول میبایست خود را به آمادگی مطلوب برسانند و کتب مختلف را مورد مطالعه قرار دهند که در پایین برای آموزگاران کتبی را قرار داده ایم که مستقیما برای ایشان طراحی و چاپ شده است که میتوانید آنها را دانلود نمایید و مورد استفاده قرار دهید.

و اما دانش آموزانی که به مطالعه بیشتر علاقه دارند نیز میتوانند این کتابها را نیز دانلود نموده و ما نیز از آنها استفاده نمایید به امید موفقیت روز افزون شما در مدارج مختلف زندگی اللخصوص کنکور سراسری.

در آینده نزدیک آموزشهای تصویری زیست شناسی برای دانش آموزان و دانشجویان در فصول و مقاطع مختلف توسط اعضای زیست آموزان در سایت قرار خواهد گرفت بنابراین حتما و حتما ما را دنبال نموده و تاکید مینماییم حتما و حتما برای حمایت از زیست آموزان سایت را حداقل به ۱۰ نفر از دوستان و آشنایان که میتواند برایشان مفید باشد معرفی نمایید. با این کار ما نیز مصمم تر میشویم برای ادامه و بالا بردن کیفیت آموزشها و محصولاتمان.

امیدواریم شاد، موفق و سلامت باشید.

 

کتب آموزگار زیست شناسی

 

جوابی بنویسید

Verification: 2eb47d17cfb1428b