http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / دسته بندی نشده / هدایای اول
هدایای اول
هدایای ارزنده زیست آموزان

هدایای اول

در ابتدا لازم است بگوییم که دادن ایمیل و یا پیامکهای متعدد و خسته کننده به هیچ وجه جزء روال کار و اهداف گروه زیست آموزان نمیباشد و به شما اطمینان خواهیم داد که با دادن ایمیل و شماره تلفن شما به ما اولا هیچ مزاحمتی برای کاربران ایجاد نمینماییم دوما شما در داخل ایمیلهای ما میتوانید در صورت نا رضایتی کمه عدم فرستادن ایمیل را کلیک نمایید تا دیگر برای شما ایمیلی فرستاده نشود و ثالثا اطلاعات شما نزد گروه محفوظ میباشد لزا آن را در اختیار هیچ کس نخواهیم داد. با تشکر گروه زیست آموزان

دوستان عزیز برای استفاده از هدایای موجود در سایت زیست آموزان از بخش ثبت نام که در عکس زیر مشخص شده وارد صفحه ی ثبت نام شوید وروی آن کلیک نمایید

هر چندمدت یک بار هدایای ویژه ای توسط اعضای گروه زیست آموزان در سایت قرار خواهد گرفت که اعضای سایت میتوانند از آن استفاده نمایند و همچنین لینکهای دانلود برای آنها فرستاده خواهد شد.

1

سپس به صفحه ی مورد نظر برای ثبت نام وارد می شوید که باید چند نکته را رعایت نمایید:

اول اینکه متن بالای صفحه ی مربوط به ثبت نام را به خوبی مطالعه نموده و معین نمایید که جزو کدام دسته از کاربران سایت میباشید. اگر دانش آموزید گزینه اول، اگر دانشجویید گزینه ی دوم، اگر کاربر عمومی هستید گزینه ی سوم و اگر تمایل دارید که تمامی مطالب راجع به دسته ها برای شما فرستاده شود گزینه ی چهارم را انتخاب نمایید.

در مرحله ی بعد توجه نمایید که اسم خود را به طور کامل و انگلیسی وارد نمایید

و در مرحله بعد از آن نیز ایمیل خود را بدون حروف www. وارد نمایید

و در مرحله ی نهایی روی گزینه ی ثبت نام کلیک نمایید و منتظر بمانید تا به صفحه ی هدایای خود راهنمایی شوید و منتظر سایر هدایای خود که در سایت قرار میگیرد و یا برای شما ایمیل میشود نیز باشید.

2

توجه نمایید که همانگونه که در جاهای دیگر نیز خاطر نشان نمودیم سایت زیست آموزان سایت صرفا تخصصی زیست و علوم مربوطه نیست و فلسفه ی نام گزاری آن این است که گروه هدف دارد برای ایجاد زندگی بهتر و آرامش و قرار اعضای خود یعنی هموطنان عزیزمان تمامی فایلهای آموزشی که کاربران تمایل دارند یاد بگیرند را برای آنها در فرمتهای مختلف تهیه نماید و در دسترس آنها قرار دهد. شعار گروه نردبان موفقیت و هدفش دسترسی همه مردم عزیز به همه آموزشهای کاربردی میباشد. البته بدیهی است که این گروه علاوه بر آموزشهای عمومی خود به طور ویژه تر و کامل تری به مسائل پایه ای زیست شناسی و علوم مرتبط با آن می پردازد.

جوابی بنویسید

Verification: 2eb47d17cfb1428b