http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / دانش آموز / صوتی(دانش آموزان) / صوتی سال سوم دبیرستان / نکات مهم فصل اول زیست شناسی سوم دبیرستان- زیست آموزان
نکات مهم فصل اول زیست شناسی سوم دبیرستان- زیست آموزان

نکات مهم فصل اول زیست شناسی سوم دبیرستان- زیست آموزان

دوستان دبیرستانی و کنکوری سلام. میدونم که برای همه مهم هست که رشته ی خوبی رو توی دانشگاه قبول بشن تا چند سال آینده از لحاظ شغلی خودشونو تامین و تضمین کنند و بتونند کاری رو انجام بدند که بهش علاقه دارند. اما میدونم و متوجه هستم که همیشه و هر لحظه آدم نمیتونه برای هدفی که قراره بهش برسه تلاش کنه و هر کسی (حالا بعضیا کمتر و بعضیا بیشتر) حداقل چندین ساعت از وقت روزانه ی خودشونو با کارهای سوخته که نه یادگیریه نه تلاش برای هدفه نه برنامه ریزیه نه تفریح و هیچ فایده ای هم نمیتونه داشته باشه (مگر اینکه ما اون زمانها رو بگذرونیم تا به جایی برسیم و بتونیم از زمانمون استفاده کنیم). از نمونه این وقتای سوخته میشه از مدرسه به خانه برگشتن، داخل اتوبوس، مترو و یا تاکسی بودن، رفتن به خرید، در داخل انواع صفوفی که متاسفانه در ایران عزیزمان کم نیست، زنگهای تفریح، حتی رفتن به تفریح و طبیعت و کوه و موارد فراوان دیگر که همگی زمانهای سوخته ای را برای فرصتهای مطالعاتی و برنامه ریزی روی دست ما خواهد گذاشت و میتواند مارا از چهارچوب ماراتون کنکور خارج کند و از گود رقابت با سایرین خارج شویم. همانطور که میدونید کم نیستند افرادی که دوره دبیرستان خود رو تموم کردن و به اصطلاح پشت کنکورین و نسبت به دانش آموزان وقت سوخته ی کمتری دارند و شما باید با آنها رقابت کنید. همینطور افراد پشت کنکوری هم میتونن از کوچکترین فرصت سوخته در حدی که حتی زمان نهار خوردن،  خرید رفتن و حتی تفریحات رو از دست ندن و از اون به بهترین شکل استفاده کنن. روشی که زیست آموزان برای شما عزیزانی که در سایت ثبت نام کردید داره استفاده از فایلهای صوتی در سطوح مختلف و فصول مختلف از درس مهم و پر اهمیتی مانند زیست شناسی است که علاوه بر فرار بودن مطالب آن و اینکه فصول آن میتوانند به صورت ترکیبی با هم در ارتباط باشند که این نیز بر پیچیدگی این درس حیاتی می افزاید و باعث میشود که لازم باشد گروه زیست آموزان توجه ویژه ای را برای موفقیت دوستان خود که با ثبت نام (رایگان) دوستی خود را برای ما اثبات کرده اند هر چند قدم کوچکی را برداریم و شما را یاری نماییم و قول میدهیم که همواره در کنار شما خواهیم بود.

یکی از مهم ترین مباحث در موفقیت شما عزیزان درس زیست شناسی است پس تا میتوانید دروس مربوط به زیست شناسی خود را چه در مقاطع دبیرستان و چه مقاطع بالاتر یعنی دانشگاه جدی بگیرید و زیست شناسی را اولویت مطالعات و آموزشهای خود قرار دهید.

 زیست شناسی و دروس مربوط به زیست شناسی را حتما و حتما جدی بگیرید

 برای اموختن برخی مفاهیم سنگین زیست شناسی میتوانید از آموزشهای تصویری که در سایت زیست آموزان موجود است استفاده نمایید و بیش از پیش از زیست شناسی و مفاهیم مختلفش لذت ببرید

 

نکات صوتی فصل اول زیست سوم دبیرستان

جوابی بنویسید

Verification: 2eb47d17cfb1428b
رفتن به نوارابزار