http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / دانشجو / مقاله / کارگاه آموزش مقاله نویسی، ساخت پوستر و ارائه مقالات
کارگاه آموزش مقاله نویسی، ساخت پوستر و ارائه مقالات

کارگاه آموزش مقاله نویسی، ساخت پوستر و ارائه مقالات

یکی از امکاناتی که در سایت زیست آموزان موجود می باشد این است که در آن کارگاهی برگزار می شود که طی آن دانشجویان از صفر تا صد نوشتن و آماده سازی مقاله را خواهند آموخت و در صورتی که دانشجوها احتیاج به یک ایده برای نوشتن مقاله در مورد زیست و بیوتکنولوژی باشد این ایده توسط گروه به دانشجویان تقدیم شده و به آنان نیز آموخته خواهد شد. نکته ی بسیار مهمی که در اینجا اهمیت فراوانی دارد این است که روش آموزشی زیست آموزان به هیچ وجه به گونه برخی شرکتهای موجود در میدان انقلاب تهران که در قبال اخذ هزینه کلیه کارهای دانشجویان را با پشتوانه ضعیف علمی انجام می دهند و پایان نامه و مقاله دانشجویان را تنظیم می نمایند، عمل نخواهد نمود و روش ما به قول معروف همان آموختن ماهیگیری است نه دادن ماهی. امید ما بر این است که دانشجویان دارای خلاقیت و استعداد باشند تا بعد از دوره خودشان به ایده هایی برای انجام پروژه و مقاله هایی توسط خودش باشد و در صورتی که احتمالا به سوال و مشکلی برخورد و گروه در حد توان علمی خود بر آن موضوع واقف بود شما را راهنمایی خواهد نمود تا پروژه های بعدی خود را به خوبی به پایان برسانید.

New Bitmap Image (2)

در اینجا نمونه هایی از اینگونه موارد و مقالات که توسط گروه انجام شده را به نمایش میگزاریم که البته این نمونه ها درصد کوچکی از مقالات هستند که توسط گروه انجام شده است و نکته ای که در اینجا لازم است خاطرنشان نماییم این است که در پایان دوره در صورت درخواست دانشجویان با همکاری گروه یک مقاله در یکی از کنگره هایی که در حوزه ی زیست و بیوتکنولوژی برگزار می شود، را به چاپ خواهیم رساند.

کنگره زیست و علوم طبیعی

IMG_20160715_202304

 

IMG_20160715_202323

 

کنگره زیست و علوم طبیعی

IMG_20160715_202406

 

 

 

کنگره خارجی

IMG_20160715_202418

 

کنگره بین المللی خوارزمی

IMG_20160715_202444

 

کنگره بین المللی خوارزمی

IMG_20160715_202455

 

کنگره بین المللی زیست شناسی و اکولوژی

IMG_20160715_202516

 

IMG_20160715_211333

و نمونه های فراوان دیگر …

نکاتی که در اینجا لازم است تاکید نماییم روش کار و رسالت زیست آموزان فقط آموزش میباشد و به هیچ وجه در تهیه ی ۰ تا ۱۰۰ مقاله در ازای اخذ هزینه فعالیت نمی نماید و آموزشها به گونه ای خواهد بود که خود متقاضی با ۰ تا ۱۰۰ تهیه و ارسال مقاله آشنا خواهد شد و مقاله را با نظارت و راهنمایی گروه زیست آموزان برای کنگره ها خواهد فرستاد. لزا دوستان دچار سوء تعبیر نشوید و بدانید این قسمت هدف ما صرفا به قول معروف آموختن ماهیگیری به عزیزان خواهد بود نه دادن ماهی!!!

در ضمن توجه داشته باشید این بسته دارای هزینه معقول و منطقی میباشد و نیمی از مبلغ بسته بعد از تایید داوران کنگره مورد نظر دریافت خواهد شد و در صورت عدم قبولی مقاله در کنگره ها تمام هزینه به شما عودت خواهد شد.

مواردی که در بسته موجود میباشد عبارتند از:

۱)فابل های  ارزشمند کتب آموزش صفر تا ۱۰۰ اصول مقاله نویسی

۲)آموزش تصویری نوشتن یک مقاله

۳)راهنمایی در یافتن یک ایده خوب برای نوشتن مقاله

۴)آموزش تصویری مراحل فرستادن مقاله برای کنگره داخلی

۵)بررسی نهایی مقاله نوشته شده توسط دانشجو با توجه به مواردی که از بسته آموخته

۶)فرستادن مقاله به کنگره و اخذ مابقی هزینه بعد از تایید داوران کنگره و متعاقبا دادن یوزر و پسورد کنگره به دانشجو برای مراحل بعدی

۷)کمک به ساخت یک پوستر شکیل و قابل قبول (بسته پوسترهای آمده)

۸)آموزش یک ارائه عالی برای حالاتی که احتیاج به ارائه خواهید داشت و به پوستر نیازی نیست

هزینه این بسته برای دانشجویان ۶۰ هزار تومان و برای افراد دیگر ۸۶ هزار تومان میباشد

جهت دریافت بسته و پشتیبانی آن با ایمیل realzistamoozan@yahoo.com مکاتبه نمایید و یا به شماره تلفن ۰۹۱۰۴۹۷۲۴۵۴ یا ۰۹۱۰۷۶۴۲۳۱۶ پیامک زده و رشته تحصیلی، مقطع و درخواست خود مبنی بر تهیه بسته آموزش تهیه مقاله از ۰ تا ۱۰۰ به همراه فایلهای همراه آن را در پیامک مورد نظرتان مشخص نمایید.

 

جوابی بنویسید

Verification: 2eb47d17cfb1428b