http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / محصولات / تصویری / صفر تا صد طراحی پرایمر (زیست آموزان) برای PCR و ریل تایم Realtime-PCR (بروزرسانی در ۱۳۹۹)
صفر تا صد طراحی پرایمر (زیست آموزان) برای PCR و ریل تایم Realtime-PCR (بروزرسانی در ۱۳۹۹)
بسته آموزش طراحی پرایمر در کمتر از نیم ساعت

صفر تا صد طراحی پرایمر (زیست آموزان) برای PCR و ریل تایم Realtime-PCR (بروزرسانی در ۱۳۹۹)

  طراحی پرایمر از ابتدا تا انتها با بیان ساده و روشی عملی به صورت تصویری گروه زیست آموان

قبل از کار با دستگاه ریل تایم پی سی آر یا realtime PCR لازم است شما یک طراحی مناسب برای یکی از ارکان فعالیت خود یعنی پرایمر های لازم برای ریل تایم یا پی سی آر پیدا کنید یا خودتان طراح حرفه ای باشید.

بسته شامل فیلم طراحی پرایمر از ابتدا با دریافت توالی، نکات کلیدی برای طراحی پرایمر و طراحی نهایی و سپس بررسی اینکه پرایمر طراحی شده مناسب است یا نه به کمک برنامه­ های کاربردی می­باشد. زیست آموزان برای درک بهتر کاربران از مراحل مختلف انجام کار فیلم تصویری این روش را نیز در بسته قرار داده و همچنین یک فایل PDF با تشریح نکات و اختصاصات پرایمر را نیز قرار داده است. از ویژگیهای بارز این بسته سادگی و قابل انجام بودن آن توسط همه سطوح کاربران فقط با داشتن یک کامپیوتر و یک خط اینترنت نیز می­باشد.

در  بسته طراحی پرایمر زیست آموزان روشها و نکاتی برای طراحی و راه­های انجام راحت­تر و اصولی­تر برای طراحی پرایمر گفته شده است که این روشها در بین دانشجویان موفق و در دانشگاه­های مطرح ایران استفاده می­شود ولی با این حال پیشنهاد می­شود کاملا با مسئول دستگاه و آزمایشگاه و همچنین دانشجویان آگاه به انجام آن هماهنگ باشید و تضمین میشود که برای انجام طراحی پرایمر نیازی به برنامه­های پیچیده و کمیاب نخواهید داشت و به راحتی با همین آموزشها می­توانید طراح کارهای خود و یا دوستانتان باشید.

با این حال در صورتی که سوالاتی برای کاربران و اعضای سایت که از بسته استفاده می­نمایند پیش آمد می­توانند از سهمیه خود برای دریافت راهنمایی استفاده نمایند. در ضمن برنامه Oligo7 به همراه روش نصب و keygen در بسته موجود است. (زیست آموزان)

موارد موجود در بسته آموزش طراحی پرایمر زیست آموزان برای PCR:

 • آموزش آنلاین طراحی پرایمر

 • آموزش طراحی پرایمر به صورت دستی به علاوه تمام نکات آن به صورت کاملا عملی و قابل انجام برای همه

 • آموزش آفلاین طراحی پرایمر

 • آموزش نصب برنامه الیگو۷

 • آموزش ساده ی کار با برنامه الیگو۷

 • برنامه الیگو۷ و رمز فعالسازی دائم آن

 • اضافه شدن آپدیت ۱-۱ به بسته به درخواست کاربران عزیز

 • اضافه شدن ۳ کتاب به بسته(آپدیت ۲-۱)

 • اضافه شدن آپدیت ۳-۱ در یک جزوه با عناوین زیر:

بخش اول طراحی پرایمر به منظور تکثیر یک قطعه DNA

بخش دوم آموزش نرم افزار طراحی پرایمر Primer3

بخش سوم ارزیابی کیفیت پرایمرهای طراحی شده با استفاده از Primer Blast

بخش چهارم طراحی پرایمر برای بررسی بیان ژن با Real time PCR

بخش پنجم طراحی پرایمر در تکنیک PCR-RFLP

 • راهنمایی و پاسخ به سوالات احتمالی افرادی که بسته را تهیه نموده اند توسط ایمیل و یا SMS

 • تمامی آپدیتها و مواردی که در آینده به بسته اضافه میشود برای افرادی که این بسته را خریداری نموده اند به رایگان فرستاده خواهد شد.

 • توجه نمایید تمامی فیلمها و متون موجود در این بسته به زبان شیرین فارسی میباشد.

(زیست آموزان)

Untitled

نکته مهم اینکه هر گونه تغییر قیمت به دلیل بروزرسانی و یا آموزش بیشتر و در واقع کاملتر و جامع تر شدن بسته ها شامل حال افرادی که قبلا از بسته ها خریداری نموده اند نخواهد شد و تمام بروز رسانی ها به رایگان برای مشتریان سابق (به دلیل اعتماد و صبوری ایشان) ارسال خواهد شد.

توجه نمایید که قیمتهای بسته های گروه زیست آموزان در مقابل زمان و هزینه هایی که صرف مینماییم ناچیز است ولی این رسالت ماست و ما هر در آمدی که از این طریق به دست آوریم دو مرتبه خرج در آموزش عمومی مردم و تهیه فایلها و آموزشها و بالا بردن کیفیت گروه خواهیم نمود و تنها خواسته ی ما از شما در قبال زحمات گروه زیست آموزان این است که با معرفی ما به حداقل ۱۰ نفر از افرادی که گروه را نمیشناسند و یا در آن عضو نیستند از ما حمایت نمایید. با تشکر از شما عزیزان. شاد، موفق و پیروز باشید

در صورت هر گونه سوال میتوانید به شماره ۰۹۳۹۲۰۳۸۶۸۵ (علی اسکندری) پیامک بدهید.

بسته آموزش طراحی پرایمر زیست آموزان

500,000 ریال – خرید

عزیزان توجه داشته باشید در صورت بروز هر گونه مشکل در دانلود بعد از پرداخت، میتوانید از طریق SMS به شماره تلفنهای پشتیبانی یعنی ۰۹۱۲۹۴۰۷۰۸۹  و یا ۰۹۰۳۹۴۰۷۰۸۹ به گروه اطلاع دهید تا بنا به نیازتان موارد مورد نیازتان را به ایمیل اختصاصی شما بفرستیم.

Verification: 2eb47d17cfb1428b