http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / محصولات

محصولات

محصولات زیست آموزان که سعی شده بر اساس تجربیات و آزمون و خطاهای جمعی از دانشجویان و حتی اساتید باشد تا عاملی باشد برای جلوگیری از هدر رفتن وقت دانشجویان، دانش آموزان، همکاران و اساتید محترم که برای شروع تخصصی و یا غیر تخصصی کارهای خود نیاز به کمی راهنمایی دارند تا بتوانند افسار زمان و هزینه را در دست بگیرند و آنها را کنترول نمایند و از طرفی دانشجویان یا افرادی که نیاز دارند برای رزومه یا سوابق خود برای مدارج و درجات بالاتر  با نکات، روشها، دستگاهها و یا اصول اولیه کار با وسیله ای آشنا باشند، می توانند از این محصولات نیز استفاده نمایند.

علاوه بر موارد ذکر شده نیز موارد کامل و جالبی از مفاهیم مهم زیست شناسی که از موارد و مباحث مهم و اصلی دروس رشته هایی مثل پزشکی، رشته های پیرا پزشکی مانند پرستاری، دامپزشکی، اتاق عمل، علوم آزمایشگاهی، ژنتیک پزشکی، آمار زیستی(در آشنایی با مباحث آماری)، انفورماتیک پزشکی(موارد پایه ای بیوانفورماتیک)، انگل شناسی پزشکی(موارد مانند تک یاخته شناسی- حشره شناسی-ایمنی-هماتو و بیوشیمی)، ایمنی شناسی پزشکی(باکتری شناسی-بیوشیمی-ژنتیک مولکولی)، باکتری شناسی پزشکی(باکتری شناسی-ویروس شناسی-بیوشیمی-ژنتیک مولکولی-ایمنی شناسی)، بیولوژی تولید مثل(جنین شناسی-سلولی و مولکولی-بافت)، بیوشیمی بالینی، پزشکی مولکولی، پروتئومیکس کاربردی، حشره شناسی پزشکی، زیست فناوری پزشکی، علوم تشریحی، علوم تغذیه، علوم اعصاب، علوم و صنایع غذایی، فارماکولوژی، فیزیولوژی، فیزیولوژی ورزشی، قارچ شناسی پزشکی(تک یاخته شناسی-باکتری شناسی- قارچ شناسی- ایمنی شناسی)، مهندسی بافت، نانوفناوری پزشکی، ویروس شناسی، هماتولوژی و توکسینهای میکروبی که در شاخه رشته های مربوط به وزارت بهداشت می­ باشند. ولی رشته های وزارت علوم نیز می توانند از محصولات پولی و رایگان سایت نیز استفاده نمایند و لزومی ندارد که صرفا رشته آنها زیست شناسی باشد زیرا زیست شناسی از دروس پایه به حساب می آید و در اکثر رشته ها کاربرد دارد و مفاهیم آن آموزش داده و به کار برده می شود. رشته هایی که با درصد بالایی از مطالب مربوط به زیست شناسی استفاده می نمایند می توان به شاخه های مختلف رشته های کشاورزی و منابع طبیعی حتی مواردی که مربوط به رشته ریاضی فیزیک می باشد، نیز اشاره نمود. این آموزشها به صورت مولتی مدیا بوده و شامل انواع مختلف و متنوع روشهای آموزشی است تا انواع صلایق و روشهای یادگیری را در بر بگیرد و همچنین سعی شده بیان در این آموزشها ساده و روان باشد به گونه ای که حتی دانش آموزان که احتمالا با برخی موارد پایه آشنا نیستند نیز می توانند به راحتی از آنها استفاده نمایند از طرفی زیست آموزان به طور ویژه به دانش آموزان توجه دارد از این رو فایلهای زیادی را برای یادگیری مفاهیم مورد نیازشان برای موفقیت در اهداف اصلیشان از جمله امتحانات و کنکور در دست ساخت دارد.

توجه نمایید که بسیاری از محصولات سایت زیست آموزان که در سرتاسر سایت پخش شده به صورت رایگان برای اعضای سایت قرار گرفته اند و دانش آموزان و دانشجویان و حتی اساتید و هممکاران نیز می توانند از این موارد به رایگان استفاده نمایند به امید اینکه روزی ایران عزیزمان در مرتبه ای از علم برسند که تمام جهان علم را از ایران وارد کنند. انشاالله.

اما موارد پولی که بیشتر به این منظور پولی میباشند تا به نوعی به طور جزئی بتواند بخشی از هزینه مادی و زمانی اعضا را جبران نماید و زیست آموزان تعهد می نماید درآمدها را صرف بالا رفت کیفیت موارد آموزشی نماید از این جهت خریدهای شما دو سر سود خواهد بود و افرادی که محصولات را خریداری می نمایند توجه کنند که این عمل آنها به هیچ عنوان هزینه به حساب نمی آید بلکه نوعی سرمایه گزاری برای یادگیری می باشد. توجه نمایید که درصد پایینی از افراد جامعه برای یادگیری خود هزینه می نمایند و توجه به این موضوع ندارند که هر چیزی که یاد می گیرند و هر دانشی که دارند در حکم یک پله است که ما برای رسیدن به موفقیت و مدارج بالا مجبوریم از آن بالا برویم. شما این موضوع را در لوگوهای زیست آموزان نیز مشاهده می نمایید که ساختار DNA موجود در آن به حکم یک نردبان موفقیت است که فلش بالا را برای رسیدن به هدف نشان می دهد و شخصی با صورت نیمرخ و کلاه اکادمیک از آن بالا می رود. پس شما هم خود را وارد راهی کنید که انتهای آن موفقیت می باشد و هدفتان را مشخص نمایید و توجه نمایید که بخش انگیزشی را حتما مطالعه نمایید.

علاوه بر موارد رایگان که ذکر شد موارد پولی موجود در بخش محصولات شامل موارد:

فایلهای تصویری داخلی و خارجی و مواردی که مستقیما توسط اعضاء زیست آموزان ساخته شده است

مواردی از محصولات آموزشی به صورت انیمیشنی و زیبا و قابل فهم می باشد

موارد دیگری از آموزشها و حرفهای زیست آموزان با اعضا به صورت صوت می باشد

موارد خاص آموزشی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد

متون الکترونیک که شامل جزوات مهم و هم چنین جزوات و متون آموزشی زیست آموزان

شامل کتب مرجع و پر اهمیت می باشد.

 

Verification: 2eb47d17cfb1428b