http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / آموزگاران / مجید مهرآور+ فیلم
مجید مهرآور+ فیلم
مجید مهرآور

مجید مهرآور+ فیلم

مجید مهرآور از فارغ تحصیلان رشته ژنتیک مولکولی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه تربیت مدرس تهران میباشد که در آزمون کارشناسی ارشد در ۴ زیرگروه رشته زیست شناسی موفق به اخذ رتبه تک رقمی شد و علارغم اینکه در رشته بیوتکنولوژی موفق شد رتبه اول کشور را دریافت نماید به دلیل علایق شخصی خود به رشته ژنتیک که در آن هم دارای رتبه ۴ بود وارد شد و به ادامه تحصیل پرداخت. وی یکی از اعضای گروه زیست آموزان میباشد و همچنین دارای سوابق کاری زیاد در آزمایشگاه ها و همچنین آموزشگاه های بزرگ و مطرح دارد. در زیر تکه هایی از صحبتهای این جوان نخبه و بی ادعا که از شبکه نمایش جمهوری اسلامی ایران پخش شده و بازتابهای خوبی هم داشت را مشاهده مینمایید. شما کاربران عزیز سایت زیست آموزان میتوانید با هماهنگ کردن از طریق سایت در صورت نیاز از هرگونه مشاوره و راهنمایی محقق نخبه مجید مهرآور از طریق ایمیل درخواست و نوع نیازتان را با گروه در میان بگزارید و همچنین دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند که تا پایان تابستان تمام وقتهای مهندس مهرآور پر بوده ولی شما میتوانید از طریق ایمیل برای سال تحصیلی جاری برای هرگونه آموزش حضوری کنکوری و یا آموزش برای امتحانات و همچنین راهنمایی و مشاوره ثبت نام نمایید و لطفا تیتر ایمیل خود را ثبت نام توسط جناب مهرآور قرار دهید تا سریعتر و قبل از پر شدن وقت در اولویت قرار بگیرید.البته این نکته را خاطرنشان مینماییم که تمامی ایمیلهای ارسالی شما با صرف مدت زمان خاص دانه به دانه مطالعه خواهد شد.با تشکر گروه زیست آموزان

لینک دانلود قسمتهایی از صحبتهای مهندس مجید مهرآور در زیر آورده شده و رمز فایل زیپ آن مانند همیشه ZISTAMOOZAN(با حروف بزرگ) خواهد بود.

مهندس مجید مهرآور

در آینده ای نزدیک تعداد دیگری از آموزگاران متخصص به این بخش اضافه خواهند شد. همانطور که در بخش درباره ما ذکر شد از آنجایی که اعضای گروه زیست آموزان همگی دارای شغلهای مهم هستند لزا کمتر میتوانند به امور آموزشی مستقیم بپردازند. جناب مهرآور هم از این قاعده مستثنی نیستند ولی به دلیل درخواستهای فراوان کاربران و درخواست گروه از ایشان لطف نمودند و وارد بخش آموزگاران شدند.

در بخش آموزگاران علاوه بر آموزشهایی به عنوان آموزگار از اعضای گروه زیست آموزان، برخی روشها و همچنین برخی موارد از جمله پاورپوینتهای آماده برای استفاده سایر دبیران و آموزگاران نیز قرار خواهد گرفت و معلمین محترم میتوانند از طریق روشهای تماس با ما که در بخش خودش ذکر شده با ما در ارتباط مستقیم و انشاالله همکاری نیز باشد که این موضوع باعث افتخار گروه میباشد که با آموزگاران اقصا نقاط کشور عزیزمان در ارتباط مستقیم باشند.

Verification: 2eb47d17cfb1428b