http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / دانشجو

دانشجو

مواردی را که در اینجا متذکر می شویم نه از روی نصیحت بلکه حرفهای دوستانه و صمیمی از زیست آموزان به اعضای خود می باشد و هدف از گفتن این موضوعات این می باشد که علاوه بر این که هموطنانمان پیشرفت کرده و جزو افراد موفق باشندبلکه در نگاه آرمانی تر و کلی تر میهن عزیزمان  از لحاظ علمی به درجات بالاتر وارد شده و از آنجایی که ایرانی ها انسانهای باهوشی هستند و موارد و مشکلات را دیر یا زود حل خواهند کرد ولی ما تلاش داریم بیشتر زمان خود را صرف یادگیری و مسلط شدن روی مسائل مهم کنید نه اینکه بیشتر زمانتان را صرف رفع ایرادات و حل کردن معماها و مشکلاتی که در آموزشها پیش می آید کنند. از این رو از آموزشها برای مسلط شدن موارد استفاده کرده و این مفاهیم را تکرار نمایید تا به تسلط کامل برسید از این جهت وقتی مفهوم آموزشها را کاملا مسلط شوید بهتر و کارامدتر می توانید آنها را به کار ببندیم و قاعدتا هزینه ها و صرف زمانها کمتر و به صرفه تر خواهد شد.

این بخش که برای کاربرانی طراحی شده که از طریق اپلیکیشنهای خود از مطالب، فایلها و فیلمهای سایت به صورت آنلاین استفاده میکنند. و لزا برای اینکه بتوانید به این صفحات مخصوص اپلیکیشنهای مختلف متصل و از فایلهای بهینه شده برای اپلیکیشنهای مختلف موجود در آن استفاده نمایید باید برنامه اندروید زیست آموزان را در گوشی یا تبلت خود نصب نموده باشید و از طریق آن مستقیما به این بخشها متصل خواهید شد.

روش PCR

در این فیلم که روش PCR را معرفی نموده و در آن شما به مفهوم و کلیت این روش آشنا میشوید. در فیلم زیر به صورت آنلاین میتوانید این فیلم که توسط گروه زیست آموزان ساخته شده را در انواع اپلیکیشنهای خود مشاهده نمایید:

 

 

کروموزوم انسان

در زیر لینک دانلود توضیحاتی درباره کوروموزوم ها به صورت تصویری آورده شده است که پیشنهاد مینماییم حتما ملاحظه نمایید:

 

 

 

جوابی بنویسید

Verification: 2eb47d17cfb1428b