http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / تشکر
تشکر
هدایای ارزنده زیست آموزان

تشکر

از عضویت شما بسیار سپاسگزاریم

زیست آموزان

این هدایا بخش کوچکی از هدایای زیست آموزان برای عموم کاربران است و موارد بزرگتر و جالبتر هم در آینده ی نزدیک تر آماده می شود.

همگی این هدایا به صورت متنی و  با فرمت PDF می باشد و سایر فایلها با فرمتهای دیگر به صورت فایلهای مولتی مدیا در آینده ی نزدیک در سایت قرار خواهد گرفت.

با تشکر زیست آموزان

رمز تمامی فایلهای زیپ ZISTAMOOZAN میباشد. به بزرگی حروف دقت نمایید.

کتاب ازدواج موفق

متاسفانه امروزه به دلایل فرهنگی و اجتماعی متفاوت آمار ازدواجهای ناموفق بین جوانان رو به افزایش نهاده و هر روز شاهد افزایش آمار جدایی ها در بین آنها هستیم. همه ی ما میدانیم که علت بسیاری از مشکلاتی که در کارهای ما پیش می آیند و عرصه را بر ما تنگ می نمایند و مارا از رسیدن به اهدافمان دور میکنند در بی دانشی و بررسی نکردن ابعاد مختلف مشکلات قبل از مواجه شدن با آن و نا آمادگی در برخورد با اتفاقات مختلف می باشد. امروزه سطح دسترسی جوانان به منابع مختلف برای ایجاد یک زندگی خوب و هدفمند بسیار با زمانهای گزشته متفاوت است و گروه زیست آموزان که هدفش درست زیستن همه مردم عزیزمان است به شما پیشنهاد می نماید که کاربران این کتاب و سری کتابهایی که بعد از این در سایت قرار میگیرد را دنبال کرده و مطالعه نمایند تا بتوانند در مواجه شدن با مشکلات و اتفاقات مختلف عکس العمل و رفتار مناسبی را انجام دهند و دانسته و با رفتار مناسب خود را هدایت نمایند.

کتاب ازدواج موفق

کتاب آشنایی با اینترنت

امروزه سطح دسترسی و میزان استفاده افراد مختلف با سنین متفاوت از اینترنت اصلا با سالهای گزشته قابل مقایسه نیست. دانشمندان بین سطح آگاهی، میزان سواد و میزان ارتباط با اینترنت رابطه ی مستقیم پیدا کرده اند و اعلام مینمایند اجتماعات متمدن و دارای سطح علمی بالا و در واقع کشورهای پیشرفته و در حال پیشرفت دارای سطح بالایی در استفاده از اینترنت می باشند. اما خیلی خوب و اصولی است که ما در مورد این اینترنت و مواردی که استفاده فراوان داریم حداقل اطلاعات پایه ای و اساسی داشته باشیم و این دید کلی ما در مورد آن می تواند در برخی موارد درک درستی از کارهایمان و به نوعی راهنمای ما در امور روزانه باشد.

کتاب آشنایی با اینترنت

آشنایی با آدرسهای اینترنت

وقتی به صورت کلی و بنیادین با اینترنت آشنا شدیم و تاریخچه مختصری از آن را دانستیم بهتر است به صورت کوتاه ولی کاربردی کمی هم در مورد آدرسهای اینترنتی و اساس و شالوده ی آنها بدانیم و این آدرسها را به صورت علمی و آکادمیک بشناسیم تا بتوانیم به درستی و به موقع از آنها استفاده نماییم.

آشنایی با آدرسهای اینترنت

آموزش جامع اینترنت

حالا با مطالعه مختصر و کوتاهی از اینترنت و اصول و معرفی آدرسهای اینترنتی، افرادی که علاقه مند به فرا گیری جامع تری در مورد اینترنت می باشند حتما این فایل را دریافت نموده و آن را مطالعه نمایند. این جزوه متنی روان و اطلاعات ناب و کمیابی دارد و میتواند دید کلی و جهت داری در مورد اینترنت و خصوصیات آن به شما بدهد. پس آن را از دست ندهید.

آموزش جامع اینترنت

کتاب آموزش اکسل

بسیاری از افراد دانش آموز، دانشجو، شاغل در شغلهای خاص و حتی افراد مختلف در انواع شغلهای دیگر نیز علاقه مند به یادگیری این برنامه ی کاربردی و بسیار قدرتمند و دارای کاربردهای مختلف می باشند. شاید دانش آموزی برای انجام تحقیقی و یا برای رسم نمودار برای مطلبی و یا دانشجویی برای انجام پروژه ای و برای محاسبات کلی و یا رسم نمودار و … و یا مغازه داری برای حسابداری ساده ی خود و بررسی خریدها و فروشها و به نوعی نظم دادن به فعالیتهایش و یا حتی شرکتهای بزرگی برای کارهای حسابداری و بررسی فروشها و نمودارهای قدرت و ضعف شرکت و کارهای دیگر احتیاج به اشخاصی دارند که با این برنامه ی کاربردی آشنا باشند. پس یادگرفتن این برنامه به صورت اصولی بسیار پر اهمیت و از مواردی است که در زندگی بسیاری از ماها کاربرد فراوان دارد و پیشنهاد میشود ابتدا این کتاب را مطالعه ی مختصر نموده و سپس در دوره های مختلف آموزش اکسل به صورت تصویری و صوتی و کتب مختلف که در سایت زیست آموزان قرار خواهند گرفت شرکت نمایید تا به طور کامل تری این برنامه را به صورت کاربردی و عملی بیاموزید تا هم کارهای خود را به راحتی پیش ببرید و هم یک برنامه ی مهم که بعدها می تواند به عنوان رزومه کاری شما باشد را به موارد دیگری که میدانید اضافه نمایید.

کتاب آموزش اکسل

آموزش خلاصه برداری۱

امروزه با توجه به تجربیات افراد موفق در همه زمینه ها مثل کنکور، امتحانات و حتی امور روزانه ای که شاید تصور شود اصلا احتیاجی به خلاصه برداری و نکته نویسی ندارد همگان بر نقش خلاصه نویسی در موفقیت آگاهی کامل دارند. زیست آموزان در صدد بر آمده تا فایلهایی را برای انجام خلاصه برداریهای اصولی و مناسب که بعدها بتواند شما را به حداقل ۹۰ درصد از آنچیزی که در گزشته فرا گرفته اید، برساند را تهیه و تنظیم نماید که به صورت سلسه وار آنها را در شماره های مختلف در سایت برای مطالعه قرار دهد تا افراد بتوانند به طور اصولی مطالب مهمی که با سختی و تلاش فراوان به ذهن خود وارد نموده اند چکیده و مختصر نمایند، به گونه ای که با نگاه گذرا به این چکیده ها اصل و اساس آن مطالب همه به ذهن آنها برگشته و برای ایشان تداعی شود. برای این گونه خلاصه نویسی ها احتیاج به دانستن موارد مختلف و نکات مهمی میباشد که علمی و امتحان شده بوده و همچنین بر مبنای عملکرد ذهن انسان طراحی شده که این موضوع اهمیت بسیاری دارد و رسیدن به این خلاصه برداری اصولی و ایده آل را آسان و قابل دسترس می نماید. توجه داشته باشید که خیلی از روشهای خلاصه نویسی که اکثر ماها از آن استفاده می نماییم شاید روش غلطی نباشد ولی بهترین و ایده آل ترین روش نیست و می توان با تغییرات جزئی در روش نوشتن و اینکه چه زمانی و چگونه این مطالب را تنظیم کنیم به نتایج فوق العاده ای برسیم. از این جهت از دوستانی که علاقه مند در یادگیری اصول خلاصه نویسی و انواع مطالب مرتبط هستند درخواست می نماییم مطالب سریال گونه را حتما دنبال نماییند و همگی را با هم به کار بگیرند چون ممکن است انجام ناقص بعضی روشها کمکی به شما ننماید.

آموزش خلاصه برداری ۱

رازهای ساده رمز کردن۱

یکی از مواردی که در کنار خلاصه نویسی و برای یادآوری و برگرداندن مطالب با حجم زیاد در ذهن می توان از آن استفاده نمود روش رمزگردانی یا به عبارت دیگر کدگزاری مطالب مختلف برای یادگیری می باشد که نمونه ای از آن را که نصف کتاب ۵۰۴ به صورت رمز در آمده می باشد را در هدایا به صورت رایگان قرار داده ایم تا با اصول آن آشنا شوید و متوجه شوید که این اصول به هیچ وجه پیچیده و سخت نیست و شما به راحتی می توانید مطالب مختلف را رمز نمایید. البته روشهای فراوان دیگری هم برای این کار وجود دارد که در شماره های بعدی در مورد همین موضوع آنها را در سایت به صورت رایگان برای شما قرار میدهیم تا بعد از مدتی استاد رمز گردانی شوید و همینطور حافظه ای خارق العاده داشته باشید و همه را متعجب نمایید. پس حتما مطالب دیگر را دنبال نمایید.

رازهای ساده رمز کردن ۱

فن بیان و ارائه خوب

همانگونه که همگان به این موضوع آگاهی دارید که طرز صحبت کردن و یک ارائه ی خوب و شیوا حتی از چهره و لباس خوب و جذاب برای اینکه همگان مارا دوست داشته باشند و به عنوان یک شخصیت با ارزش احترام بگزارند مهم تر اند. حتما لازم نیست وقتی میگوییم ارائه فکر کنیم منظور یک ارائه آکادمیک به حداقل ۵۰ مخاطب است که ما برای آنها صحبت میکنیم، نه! منظور از ارائه ی ما میتواند حتی صحبت کردن برای یک نفر باشد! بله یک نفر. مخاطب شما می تواند همسر، نامزد، استاد، پدر و مادر، دوست، معلم یا دبیر، یا هر فرد دیگر باشد و همچنین میتوانند گروهی باشند که شما دارید جلوی آنها از خود دفاع می کنید یا از پایان نامه ی خود دفاع میکنید و یا حقی را میگیرید و بسیاری امثال آن. پس تا حدودی به اهمیت این مقوله آشنا شدیم و متوجه شدیم که فن بیان و صحبت کردن میتواند در کیفیت زندگی افراد بسیار موثر و مهم باشد. چه بسا انسانهایی که فقط به دلیل فن بیان خود به درجات بسیار بالایی رسیده اند و چه بسا آدمهای بسیار تلاشگر و حرفه ای در شغل خود که به دلیل نداشتن فن بیان مناسب نتوانسته اند به حق خود در اجتماع برسند و از کارهای خود نا امید و سرخورده شده اند. زیست آموزان بنا دارد برای بالا بردن سطح بیان افراد مختلف مطالب گسترده، مفید و علمی را به صورت سریالی در سایت قرار دهند تا کاربران سایت از آن استفاده نمایند. پس لطفا اگر اولین فایل را دریافت و مطالعه نمودید منتظر فایلها و شماره های دیگر این موضوع نیز باشید.

فن بیان و ارائه خوب

گرامر زبان انگلیسی

تاثیر گرامر در یادگیری زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست. اما احتمالا کتب و جزوات گرامر در همه خانه ها وجود دارد ولی هدف ما از این متن این است که کاربران آن را در داخل گوشی های خود ذخیره نمایند و از اوقات سوخته ی خود مانند داخل مترو، اتوبوس، در راه و یا هر مکان دیگری که در حال انتظار و پرت زمانی و به اصطلاح زمانهای مرده است آنها را در داخل گوشی خود مطالعه نمایند. این موضوع در مورد افرادی که دارای رقبای مختلفی هستند مانند افراد پشت کنکور میتواند بسیار پر اهمیت باشد و آنها را از سایرین متفاوت کند. علاوه بر این افراد، افراد دیگر هم که درگیر رقابت نیستند هم میتوانند از این زمانهای سوخته ی خود استفاده نمایند(برای یادگیری مطالب مختلفی که به صورت کتاب و فایل صوتی و تصویری در سایت زیست آموزان هم وجود دارند فایلهای مختلفی می توان یافت) و به طرز اصولی زمان خود را مدیریت نموده و بتوانند در زمانهای دیگر به کارهای دیگرشان برسند و به گونه ای هدفمند و اصولی به همه کارهای خود برسند.

گرامر زبان انگلیسی

مکالمه زبان انگلیسی

همه ی ما می دانیم که برای یادگیری هر فنی انسان احتیاج به یادگیری روشهای مناسب و اصولی دارد تا بتواند آن فن را به درستی یادگرفته و انجام آن علاوه بر اینکه برای او کار پیچیده ای نباشد بلکه از آن لذت هم ببرد. پس مکالمه زبان انگلیسی از این قاعده مستثنی نیست و اصول و قواعدی برای یادگیری آن وجود دارد که کمک شایانی به یادگیری سریع و اصولی آن نموده و باعث میشود با یادگیری این فن حتی از به کار بردن آن لذت فراوانی هم ببریم.

مکالمه زبان انگلیسی

کتاب ۵۰۴ به صورت رمز شده قسمت اول

همانگونه که گفته شد روش رمز گردانی برای قرارگیری مطالب در حافظه بلند مدت و همیشگی انسان مورد استفاده قرار میگیرد و برای انجام آن اصول و قواعدی را باید رعایت نمود که در آموزشهای مختص به این موضوع به طور کامل و جامع به آنها خواهیم پرداخت و در اینجا نصف کتاب ۵۰۴ را به صورت رمز شده قرار داده ایم و نصف دیگر آن در آینده ای نزدیک برای کاربران زیست آموزان در سایت و در مطالب مرتبط قرار خواهد گرفت تا بتوانید علاوه بر یادگیری اصول رمزگردانی مثالهایی هم از آنها داشته باشید تا در مدتی کوتاه به استاد رمزگردانی تبدیل شده و تمام مطالب سنگین خود را به راحتی با این روش در ذهن خود وارد کنید و آن را در حافظه بلند مدت خود ثبت نمایید. پس توصیه می نماییم علاوه بر یادگیری این روشها مثالهای آن را هم مانند این کتاب مطالعه نمایید تا بسیاری از موارد را به صورت کاربردی و عملی یاد بگیرید و به نوعی با یک تیر دو نشان را بزنید. یعنی هم اصول رمزگردانی را به خوبی بیاموزید و هم کتاب بسیار بسیار مهم ۵۰۴ را نیز به خوبی یاد بگیرید. کتاب ۵۰۴ از این جهت بسیار مهم می باشد که تمامی کنکورهای تحصیلات تکمیلی و دکتری نقش فراوانی دارد و حتی در برخی موارد در کنکورهای سراسری و آزاد هم مواردی از آن مشاهده شده و یادگیری آن بسیار پر اهمیت میباشد و برای تمامی رشته ها یکی از کتب عمومی به عنوان منبع زبان عمومی این کتاب معرفی می شود. پس حتما این مطالب را دنبال نمایید.

کتاب ۵۰۴ به صورت رمز شده قسمت اول

رسیدن به موفقیت

روشها مختلفی برای رسیدن به موفقیت و اهداف بلند مدت ما وجود دارد و باید ببینیم این هدف ما چیست و راههای رسیدن به آن چگونه است ولی باید بدانیم که همیشه راه بهتری وجود دارد و اصول و روشهایی که در این بخش نوشته شده و در آینده و در شماره های دیگر نیز آورده می شود همگی از تجربیات افرادی بوده است که در حرفه ی خود جزو بهترین ها و به نوعی نخبه بوده اند پس میتوان از روشی که آنها برای رسیدن به اهدافشان استفاده نموده اند حداقل تا زمانی که روش بهتری پیدا نشده بهترین روش دانسته شوند و الگویی باشند برای سایر افراد تا به همان سطح از موفقیت نیز برسند. همانگونه که شما میدانید بسیاری از افراد موفق حتما انسانهایی با درجه هوش خارق العاده نبوده اند بلکه برخی از آنها در دوران کودکی خود حتی به خنگ و کند ذهن بودن هم توسط معلمان و همکلاسی ها متهم می شدند ولی این روش و طریقه ی انجام کارهایشان بود که آنها را از سایرین متمایز و متفاوت می نمود و در آینده، آنها را به عنوان افرادی نخبه برجسته مطرح نمود. حال ما قصد داریم با بررسی زندگی این بزرگان و همینطور پندها و متنهایی که از آنها به جای مانده که گاهی یک خط از آنها حاصل سالها تجربه و آزمایش است مطالبی را برای شما آماده نماییم تا با مطالعه ی آنها دید کلی برای بهترین روش دستیابی به موفقیت در شما ایجاد شود و شما نیز به سوی موفقیت گام بردارید. مطالعات و بررسی دانشمندان این مسئله را اثبات نموده است که بیش از ۹۵ درصد انسانها اگر عینا به روش بزرگان زندگی میکردند همانند آنها به موفقیتهای این بزرگان میرسیدند. همینطور ثابت شده است که ۹۹ درصد افراد جامعه دارای سطح ذهنی برابر با هم می باشند ولی افراد موفق و برجسته بیش از ۱ درصد جامعه می باشند بنابراین می توان نتیجه گرفت که درصدی از افراد موفق و برجسته جزو ۱ درصدی که دارای سطح هوش بالاتری در جامعه می باشند نبوده اند ولی به نظر شما چگونه توانسته اند به موفقیتهای بزرگی دست پیدا کنند؟ بله درست است روش و طرح آنها متفاوت و کامل بوده است که ما سعی می نماییم تعداد زیادی از آن روشها و اعمال را بررسی نماییم تا به دید مناسبی در مورد انجام کارها در مواقعی که با اتفاقات مختلف مواجه می شویم برسیم. پس حتما این مطالب را دنبال نمایید.

رسیدن به موفقیت

هدف و رسیدن به آن۱

این موضوع هم از سلسله مطالب مرتبط به موفقیت می باشد که روشهای مختلف افراد برجسته و موفق را مورد ارزیابی قرار می دهد و به دید کلی و همه جانبه برای رفتار و اعمال ما در برخورد با اهدافمان و چگونگی رسیدن به آنها در بهترین شرایط منجر می شود. این موضوع و موضوعات مرتبط با آن که به صورت سلسله وار و سریالی در سایت قرار میگیرند میتواند نقطه ی عطف ما در زندگیمان باشد و زندگی ما را متحول نماید چون مطالبی که در آن گنجانده و مستتر شده همگی روشها و تجارب افرادی بوده که در زمان خود و در شغل و حرفه ی خود جزو بهترین ها و موفق ترینها بوده اند و برای خود سبک و روشی را در آن حرفه بنا نهاده اند که سالیان طولانی الگوی افراد مختلف برای انجام کارهایشان بوده که ما با ریزتر شدن در زندگی آنها به نکاتی دست پیدا می نماییم که شاید در کمتر کتاب و یا سخنرانی ای عین آن موجود باشد. همچنین برای ایرانیزه کردن این آموزشها هر از گاهی با یکی از بزرگان و افراد موفق صحبت کرده و سعی مینماییم تا با آنها مصاحبه نماییم و از تجارب آنها در اختیار کاربران عزیزمان قرار دهیم تا به بهترین شکل و به صورت کاملا همسو با خلقو خو و احوالاتمان بتوانیم به بینش درستی از رسیدن به موفقیت برسیم.

هدف و رسیدن به آن ۱

مطالعه و هرم یادگیری

برای اینکه خیلی اصولی و مدبرانه به مطالعه و تمامی موضوعات مرتبط با آن بپردازیم ابتدا بهتر است در مورد ذهن انسان و چگونگی رفتار آن و همچنین معایب و مزیتهای آن بیشتر بدانیم و روش مطالعه مناسب را هم به طور اصولی بیاموزیم تا شالوده ی کارهایمان از ابتدای ورودی اطلاعات که همان چشم ما است و وسیله و ابزار اصلی در مطالعه و یادگیری ما می باشد را به درستی بنا نهاده تا در مراحل دیگر مثل خلاصه برداری و سایر کارها نیز پی و اصولمان از بنیاد درست بنا شده باشد تا به مشکلی برنخوریم. شما با مطالعه ی این مطالب که آن نیز با شماره های مختلف در آینده نیز برای کاربران آماده میشود متوجه می شوید که ذهن انسان دارای چه ویژگیهای مفید و یا دارای چه معایبی است تا بتوانید این ویژگی ها و یا حتی معایب را به گونه ای به کار بگیرید که باعث پیشرفت شما شده و شما را برای رسیدن به هدفتان کمک نماید. پس حتما این موضوعات را دنبال نمایید.

مطالعه و هرم یادگیری

Verification: 2eb47d17cfb1428b