http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / درباره ی ما / تاسیس کلینیک تخصصی هایپربار(HBOT) بیمارستان بعثت تهران- زیست آموزان
تاسیس کلینیک تخصصی هایپربار(HBOT) بیمارستان بعثت تهران- زیست آموزان

تاسیس کلینیک تخصصی هایپربار(HBOT) بیمارستان بعثت تهران- زیست آموزان

کلینیک تخصصی هایپربار (HBOT) بیمارستان بعثت واقع در شرق تهران با پشتیبانی گروه زیست آموزان شروع به کار نمود. این کلینیک تخصصی با مدیریت جناب آقای دکتر قیومی که متخصص هوافضا هستند شروع به فعالیت نمود و علاوه بر رفع مشکلات خلبانان کشور عزیزمان به انجام امور درمانی و رفع انواع مشکلات هموطنان عزیزمان خواهد پرداخت. توجه داشته باشید که سایت این کلینیک به آدرس Besat-hyperbar.ir هم اکنون در حال آماده شدن میباشد و زیست آموزان متعهد شده تا علاوه بر تاسیس این سایت به معرفی و تبیین این کلینیک پرداخته و مردم عزیز را با این مقوله درمانی فوق العاده موثر که صابق بر این در محدوده فعالیت نظامی و درمان خلبانان شکاری بود و اکنون با تایید وزارت بهداشت و مشخص شدن تاثیر بالا و قدرتمند این روش در بهبود طیف بالایی از بیماری ها این کلینیک و چند کلینیک محدود در سطح کشور این فعالیت را برای عموم مردم عزیز انجام خواهند داد تا تاثیری حتی کوچک بر کیفیت مردم عزیزمان البته از نوع مثبت آن بگزارند تا به ذره کوچکی از رسالت خود یعنی خدمت به تمام مردم عزیز کشور عزیزمان در تمام نقاط کشور جامع عمل بپوشانند.

اگر چه در قران خداوند فرموده است که از آب همه چیز زنده میشود به نظر میرسد که با توجه به جایگاه ۸۹ درصدی اکسیژن در آب و اساسا لزوم وجود اکسیژن در تولید انرژی برای حیات هر جانداری، اهمیت این مهمترین عنصر حیات روشن میشود. اکسیژن پر فشار اگرچه در ایران بسیار نو، ظاهر شده اما به سرعت موارد مصرفش در سطح جهان بیشتر شده است و از حیطه درمانی به پیشگیری نیز کشیده شده است به طوری که در کتاب مرجع میلر سال ۲۰۱۵ صفحات ۲۶۷۴ و ۲۶۸۰ به موارد مصرف اکسیژن هایپرباریک قبل از انجام عمل باز و همچنین پرویسژرهای تهاجمی باز کردن عروق قلب در سکته های قلبی از طریق پوستی، سبب پیشگیری از انسداد مجدد عروق کرونر می گردد.

اکسیژن هایپرباریک که دارای کاربردهای متعدد میباشد در مسمومیت گاز، غواصی زیر دریا، زخم های لهیدگی و عفونت های کلستریدیال، عفونت های بافتی، استئومیلیت، آبسه های مغزی، موکورمایکوزیس، فلپ های پوستی در معرض خطر، انسدادهای ورید و شریان مرکزی چشم یا هر نقطه از بدن، نکروز ناشی از Radiation، زخم های ایسکمیک به خصوص دیابت، هیپوکسی شدید، سوختگی و Termal injury و ناشنوایی ایدیوپاتیک ناگهانی به نحو معجزه آسایی موثر است.

اگر بپذیریم که دیابت همچون سونامی در حال توسعه و افزایش سریع بوده و اگر بپذیریم که قطع پا به معنی قطع فعالیت های یک انسان مدیر یا تولید کننده و حتی یک کارگر خواهد بود، کنترل این زخمها و جلوگیری از قطع پا بسیار ارزشمند خواهد بود.

کلینیک تخصصی هایپربار بیمارستان بعثت علاوه بر فعالیتهای پژوهشی این افتخار را دارد تا علاوه بر خدمت رسانی به خلبانان عزیز کشورمان این خدمت را برای عموم مردم عزیزمان آزاد نموده تا کیفیت زندگی مردم عزیز افزایش چشمگیری داشته باشد.

تحقیقات و تجربیات روی اثرات درمانی اکسیژن هایپرباریک روز به روز عمیق تر شده و مقبول محافل علمی دنیا قرار میگیرد به طوریکه در چاپ ۲۰۱۵ کتاب ماخذ داخلی ((طب هریسون)) در بخش ۴۷۷e، مورد بررسی کامل قرار گرفته و در جمله سوم متن به UHMS اشاره شده و کلیه مطالب خود را به تحقیقات آن انجمن ارجاع داده است.

 متن زیر در مورد این روش و ابزار و ویژگیهای آن میباشد:

 اکسیژن هایپرباریک

 

Verification: 2eb47d17cfb1428b