http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / دانشجو / آموزشی(دانشجویان) / بسته موبایلی زبان انگلیسی(اندروید زیست آموزان)
بسته موبایلی زبان انگلیسی(اندروید زیست آموزان)
بسته موبایلی زبان انگلیسی

بسته موبایلی زبان انگلیسی(اندروید زیست آموزان)

با توجه به اینکه امروزه تقریبا اکثر دانشجویان، دانش آموزان و عموم مردم در منزل خود حداقل ۱ گوشی اندروید دارند از این جهت برنامه نویسان و آموزندگان زبان انگلیسی با همکاری هم تعداد زیادی از برنامه ها و کتب را برای بهبود شرایط زبان انگلیسی خود تهیه نموده اند که میتواند برای استفاده بهینه از زمانهای سوخته مانند زمانهایی که در اتوبوس یا جاهایی که همراه شما هیچ جزوه و کتابی نیست و یا نمیتوانید از آن استفاده نمایید میتوانید به جاب بازیهای سرگرم کننده بی فایده میتوانید این برنامه های سرگرم کننده را در گوشی خود اجرا و از آن دو طرفه هم لذت ببرید و همچنین سطح زبان خود را بالا ببریم پس بسته زیر را که با قیمتهای به مراتب بالاتر برای شما تهیه نموده ایم را تهیه نمایید و از استفاده از آنها لذت ببرید.

این بسته شامل دو پوشه است، مواردی که در این بسته موجود میباشد:

پوشه اول شامل ۱۵ دیکشنری فوقالعاده کاربردی و کامل است

aFarsi قدرتمند ترین و کارآمد ترین دیکشنری انگلیسی به فارسی ساخته شده برای اندروید است. این دیکشنری بیش از ۵۰۰۰۰ کلمه انگلیسی را ترجمه میکند و معمولا برای هرکدام از کلمات چند هم معنی نمایش میدهد.

بابیلون یک ترجمه کننده معروف است که نیازی به تعریف و توضیح خاصی ندارد فقط اینکه این برنامه برای اندروید متون را از هر زبانی به هر زبان دیگر ترجمه میکند. همچنین اینکه این نرم افزار برای ترجمه احتیاج به اتصال به اینترنت دارد.

blueDict که برنامه دیکشنری قدرتمندی است که برای هر زبان به طور جداگانه میبایست فایل مربوطه را در جای خود قرار دهید.

Camera Translator از متن مورد نظر خود عکس بگیرید و قسمتی از متن را که میخواهید ترجمه کنید انتخاب کنید و سپس این برنامه آنرا برای شما ترجمه خواهد کرد فقط مطمئن باشید که متن مورد نظر واضح باشد.

دیکشنری دهخدا که تمامی لغت نامه ها را میتوانید طبق راهنما در هارد گوشی منتقل نموده و سپس لغتنامه ها را به ترتیب شماره به گوشی منتقل نمایید و نصب کنید

فلش کارت، مجموعه ای از کارت هاست که حاوی اطلاعاتی از جنس عدد یا کلمات در یک یا هر دو طرفشان هستند. از این کارتها برای به خاطر سپردن کلمات، فرمولها و یا هرچیز به خاطر سپردنی دیگر استفاده میشود.

Fluent English یک نرم افزار فوق العاده برای تمام کسانی است که علاقه به انگلیسی دارند و میخواهند زبان خود را تقویت نمایند. این برنامه در زمینه Listening و ترجمه به شما کمک قابل ملاحظه ای خواهد نمود و همچنین دارای زبانهای مختلف میباشد.

Golden Dict یک دیکشنری عالی با فرهنگ لغت های متنوع و کاربردی است و سریعترین و بهترین دیکشنری منتشر شده برای اندروید میباشد و یکی از بهترین و کاملترین دیکشنریهای ویندوزی موجود در بازار است که فرمت اندرویدی آن نیز ساخته شده است. این مجموعه دارای دیکشنری تصویری انگلیسی و همچنین دیکشنری های زبانهای دیگر هم میباشد نکته اینکه این برنامه از فایلهایی با فرمتهای مختلف از جمله Lingoes.LD2، فایلهای Babylon.BGL، فایلهای .DAT و LSA و DSL و ABBYY Lingvo، فایلهای StarDict، فایلهای دیگر

Google Translate نرم افزاری قدرتمند و بسیار کم حجم جهت ترجمه لغت و صفحات وب به زبان فارسی میباشد

دیکشنری Offline Dictionaries Pro بهترین و کاملترین دیکشنری آفلاین انگلیسی به زبانهای دیگر میباشد. این دیکشنری دارای ۱۲۳۰۰۰ کلمه شامل ۲۰۰۰۰۰ هم معنی و تعاریف میباشد.

با کمک برنامه Oxford Grammer And Punctuation، گرامر و قواعد زبان انگلیسی را به راحتی بیاموزید این نرم افزار با توضیح این قواعد، استفاده به جا و به موقع از کلمات و صفات مختلف را به شما آموزش میدهد.

Parsian Dict قابلیت ترجمه لغات از دو زبان انگلیسی و فارسی را داراست. یعنی اگر شما ترجمه دیکشنری را بر روی حالت انگلیسی به فارسی قرار دهید و یک کلمه انگلیسی را بنویسید معنی فارسی آن و در صورتی که ترجمه دیکشنری بر روی حالت فارسی به انگلیسی باشد با تایپ یک کلمه فارسی معنی انگلیسی آن را دریافت میکنید.

SaraDict یک دیکشنری انگلیسی به فارسی ساخت ایران است و از کلمات زیادی پشتیبانی میکند و یکی از معدود دیکشنریهای انگلیسی به فارسی آفلاین و بهترین گزینه موجود در بازار برای شما عزیزان میباشد.

Voice Translator Pro که کلمه انگلیسی مورد نظر خود را با صدای واح به برنامه بگویید سپس برنامه معنی فارسی آن را برای شما نمایش خواهد داد که برای این کار شما میبایست گزینه انگلیسی به فارسی را از بین ۵۰ زبان دیگر انتخاب نمایید

نرم افزار فوقالعاده و کاربردی زبان سرا دارای محیط بسیار زیبا و دارای امکانات فراوان میباشد که نظیر آن در هیچ دیکشنری دیگری مشاهده نمیشود. این برنامه شامل ۱۲ کتاب برتر انگلیسی به همراه ترجمه فارسی و تلفظ کامل کلنات میباشد این برنامه برای دانشجویان و دانش آموزان واجب و ضروری است و پیشنهاد میکنیم به هیچ وجه این برنامه را از دست ندهید.

 

پوشه دوم این بسته شامل ۱۱ کتاب میباشد که شامل:

در این بسته ۱۱ کتاب با فرمت apk موجود می باشد که این کتب به صورت ملتی مدیا بوده یعنی علاوه بر متن ساده کتاب دارای صوت و تصویر نیز میباشد که عزیزان علاقه مند به یادگیری زبان میتوانند علاوه بر لذت یادگیری قدرت خواندن و نگارش خود را تا حدود زیادی تقویت نمایند و نکته جالب این یادگیری این است که این یادگیری جنبه سرگرمی یا فان را دارد که این موضوع باعث میشود بازده یادگیری شما چند برابر حالات عادی شده و همچنین سرعت آن نیز چندین برابر شود. اگر در ابتدای یادگیری زبان هستید حتما این یادگیری را همراه با سرگرمی انجام دهید که علاقه شما را به این مقوله افزایش داده و شما را به یادگیری آن جذب نماید. ت.جه داشته باشید که یادگیری زبان برعکس آنچه از دور مینمایاند در ابتدای راه جاذبه کمی دارد ولی در ادامه وقتی اولین متن را خودتان به تنهایی ترجمه نمودید یا اولین دیالوگ فیلمی را بدون تکرار مجدد و یا زیر نویس متوجه شوید شیرینی این تلاشها زیر زبان شما مزه خواهد نمود ولی تا این زمان میبایست برای خود علاقه ایجاد نمایید و یا از طریق سرگرمی آن را آموخت و به درجه ذکر شده برسید پس پیشنهاد زیست آموزان به شما عزیزان زیست آموزانی این است که این گونه فایلهای آموزشی که به نوعی سرگرمی است را از دست ندهید و سطح یادگیری خود را سریع تر نمایید.

در این بسته کتابهای مولتی مدیایی که در زیر آمده است موجود میباشد:

۱-کتاب DrSeussABC

۲-کتاب FoxInSocks

۳-کتاب GreenEggsAndHam

۴-کتاب HappyBirthdayToYou

۵- کتاب HowTheGrinchStoleChristmas

۶- کتاب MrBrownCanMooCanYou

۷- کتاب OhThePlacesYoullGo

۸- کتاب OneFishTwoFish

۹- کتاب TheCatintheHat

۱۰- کتاب TheCatintheHatComesBack

۱۱- کتاب TheLorax

نکته مهمی که در اینجا باید بازگو شود این است که این کتب تنها شامل متن نیست بلکه به صورت چند رسانه ایست و وعلاوه بر متن دارای تصاویر، صوت و … میباشد که علاوه بر جنبه سرگرم کنندگی خود میتواند باعث علاقه مندی شما به آموختن زبان میباشد.

 

توجه نمایید بسته هنوز در سایت آپلود نشده است.

حجم دانلودی این بسته تقریبا ۳۴۰ مگابایت خواهد بود و قیمت آن برای زیست آموزانی ها  ۱۳ هزار تومان میباشد یعنی هر کدام از برنامه های ارزشمند ۵۰۰ تومان میباشد

جوابی بنویسید

Verification: 2eb47d17cfb1428b