http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / کاربران عمومی / آموزش / بسته جامع آموزش برنامه هلو
بسته جامع آموزش برنامه هلو

بسته جامع آموزش برنامه هلو

یکی از بهترین و کاملترین برنامه های حسابداری موجود در بازار برنامه هلو میباشد که شاید جالب باشد دلیل نامگذاری این برنامه به این میوه شیرین و آبدار و به نوعی جذاب را بدانید که خلاف آنچه برخی کاربران که فکر میکنند این نام یک نام اتفاقی و فانتزی بوده باید بگوییم که فلسفه خود را دارد و آن هم به شباهت این برنامه با ویژگی صفتی و ظاهری میوه هلو میباشد که نشان دهنده این است که این برنامه علاوه بر ساده و شیرین بودنش(اصطلاحا هلو برو توی گلو) دارای سخت ترین هسته درونی است و در واقع مغز و هسته آن دارای یک روکش امنیتی فوق العاده محکم و سخت است و امنیت بالایی دارد. اینجاست که از همین نکته ساده یعنی انتخاب نام این برنامه میتوان به هوش و ذکاوت طراحان این برنامه و علاوه بر آن به هدفگذاری و کیفیت آن پی برد.

در اینجا گروه زیست آموزان قدم را فرا گزاشته و آموزش تصویری و متنی این برنامه را به همراه برنامه این شرکت را در یک بسته کامل برای عزیزانی قرار داده ایم که بتوانند اصول و پایه ی کار با این نرم افزار را آموخته و بتوانند مشکلات خود را برطرف نمایند. علاوه برکتاب آموزش این برنامه و فیلمهای آموزش این برنامه یک جزوه کاملا کلیدی و کاربردی را تهیه نموده و در بسته براس شما عزیزان قرار داده ایم و همچنین این برنامه را در این بسته برای شما قرار داده ایم و همه آنها را تحت عنوان بسته آموزش جامع برنامه هلو برای شما عزیزان به قیمت ۲۵۰۰۰ تومان در سایت قرار داده ایم و نکته ای که در اینجا باید خاطرنشان کنیم این است که برنامه هلو موجود در بسته نسخه حرفه ای و کامل این برنامه نمیباشد که نسخه کامل آن دارای کپی رایت بوده و شما موظفید برای تهیه آن با ناشر اصلی آن ارتباط برقرار نمایید ولی نسخه موجود در این بسته میتواند به راحتی مشکلات شما را برطرف نماید مگر اینکه شرکتهای فوق حرفه ای بازرگانی با تعداد ورودی و خروجی بسیار بالا. پس برای تولیدی ها، مغازه ها، دانشجویان، یادگیری برنامه و به عبارتی عموم مردم این برنامه میتواند مفید و کاملا مشکل گشا باشد.

نکته اینکه این برنامه یعنی برنامه هلو موجود در بسته فقط در سیستمهای ۳۲ بیتی کار میکند و در بازار و سایتها این نسخه رایگان میباشد و شما عزیزان در واقع دارید هزینه کتاب، جزوه و فیلمهای آموزشی این بسته را میدهید و برنامه هلوی موجود در بسته به نوعی هدیه زیست آموزان به شماست.

 

مواردی که در این بسته موجود است شامل:

برنامه حسابداری هلو در حالت پایه و رایگان برای کامپیوترهای با ویندوز ۳۲ بیتی(هدیه است و جزو بسته اصلی نمیباشد)

برنامه حسابداری هلو برای سیستمهای اندروید در حالت پایه و رایگان(هدیه است و جزو بسته اصلی نمیباشد)

تعداد ۱۰ فیلم آموزشی با سرفصل مشخص و معین که تمامی مشکلات و سوالات شروع کار شما را برطرف خواهد نمود

یک کتاب خیلی خوب در مورد آموزش هلو در ۵۱ صفحه که پیشنهاد میشود حتما آن را پرینت بگیرید و به خوبی مطالعه نمایید

یک جزوه فوق العاده مفید از برنامه هلو که خود میتواند به تنهایی و به صورت تمام و کمال این برنامه را برای شما تبیین نماید که از یک جزوه کامل اسکن گرفته شده است.

 

 

 

جوابی بنویسید

Verification: 2eb47d17cfb1428b