http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / محصولات / تصویری / بسته آموزش طراحی پرایمر برای PCR / بسته آموزش طراحی پرایمر برای PCR
بسته آموزش طراحی پرایمر برای PCR

بسته آموزش طراحی پرایمر برای PCR

طراحی پرایمر از ابتدا تا انتها با بیان ساده و روشی عملی به صورت تصویری

بسته شامل فیلم طراحی پرایمر از ابتدا با دریافت توالی، نکات کلیدی برای طراحی پرایمر و طراحی نهایی و سپس بررسی اینکه پرایمر طراحی شده مناسب است یا نه به کمک برنامه­های کاربردی می­باشد. زیست آموزان برای درک بهتر کاربران از مراحل مختلف انجام کار فیلم تصویری این روش را نیز در بسته قرار داده و همچنین یک فایل PDF با تشریح نکات و اختصاصات پرایمر را نیز قرار داده است. از ویژگیهای بارز این بسته سادگی و قابل انجام بودن آن توسط همه سطوح کاربران فقط با داشتن یک کامپیوتر و یک خط اینترنت نیز می­باشد.

در این بسته روشها و نکاتی برای طراحی و راه­های انجام راحت­تر و اصولی­تر برای طراحی پرایمر گفته شده است که این روشها در بین دانشجویان موفق و در دانشگاه­های مطرح ایران استفاده می­شود ولی با این حال پیشنهاد می­شود کاملا با مسئول دستگاه و آزمایشگاه و همچنین دانشجویان آگاه به انجام آن هماهنگ باشید و تضمین میشود که برای انجام طراحی پرایمر نیازی به برنامه­های پیچیده و کمیاب نخواهید داشت و به راحتی با همین آموزشها می­توانید طراح کارهای خود و یا دوستانتان باشید.

با این حال در صورتی که سوالاتی برای کاربران و اعضای سایت که از بسته استفاده می­نمایند پیش آمد می­توانند از سهمیه خود برای دریافت راهنمایی استفاده نمایند. در ضمن برنامه Oligo7 به همراه روش نصب و keygen در بسته موجود است.

موارد موجود در بسته آموزش طراحی پرایمر برای PCR:

 

  • آموزش آنلاین طراحی پرایمر
  • آموزش طراحی پرایمر به صورت دستی به علاوه تمام نکات آن به صورت کاملا عملی و قابل انجام برای همه
  • آموزش آفلاین طراحی پرایمر
  • آموزش نصب برنامه الیگو۷
  • آموزش ساده ی کار با برنامه الیگو۷
  • برنامه الیگو۷ و رمز فعالسازی دائم آن
  • اضافه شدن آپدیت ۱-۱ به بسته به درخواست کاربران عزیز
  • راهنمایی و پاسخ به سوالات احتمالی افرادی که بسته را تهیه نموده اند توسط ایمیل و یا SMS
  • تمامی آپدیتها و مواردی که در آینده به بسته اضافه میشود برای افرادی که این بسته را خریداری نموده اند به رایگان فرستاده خواهد شد.

Untitled

500,000 ریال – خرید

عزیزان توجه داشته باشند در صورت بروز هر گونه مشکل در دانلود بعد از پرداخت از طریق ایمیلها و یا از طریق SMS به شماره تلفنهایی که در سایت موجود است میتوانند به گروه اطلاع دهند تا بنا به نیازتان یکی از اعضای مدیر سایت لینکهای دانلود و موارد مورد نیازتان را به ایمیل اختصاصی شما بفرستند.

جوابی بنویسید

Verification: 2eb47d17cfb1428b