http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / دانش آموز / آموزشی(دانش آموزان) / بسته آموزش زبان English Today- زیست آموزان
بسته آموزش زبان English Today- زیست آموزان
بسته آموزش English Today

بسته آموزش زبان English Today- زیست آموزان

مجموعه English Today یکی از مجموعه های ویدئویی معروف و محبوب آموزش زبان انگلیسی در جهان و به خصوص در ایران و یکی از پرطرفدارترین و بهترین مجموعه تصویری آموزش زبان انگلیسی است. سطح این مجموعه ویدئویی، مقدماتی تا پیشرفته است. این فیلم آموزشی در قالب ۲۷ دی وی دی و در قالب ۶ سطح آموزشی می باشد که ۲۶ دی وی دی آن، فایل ویدیویی و دی وی دی شماره ۲۷ آن فایل PDF می باشد. تمامی این DVDها، قابل پخش در Playerهای خانگی می باشند. مجموعه انگلیش تودی یکی از کامل ترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی است که تمامی احتیاجات و نیاز یک زبان آموز را برطرف خواهد کرد. این مجموعه آموزشی جهت آمادگی برای آزمون تافل بسیار مفید و مناسب می باشد. زیرا تمامی نکات و مطالب مربوط به زبان انگلیسی (گرامر – لغات – تلفظ و …) را برای زبان آموزان توضیح خواهد داد. مجموعه آموزش زبان انگلیسی ویدئویی انگلیش تودی در دو بخش اصلی مکالمه و آموزش توسط استاد تشکیل شده است. ابتدا فیلمی داستانی را مشاهده می کنید. باید دیالوگ ها را به دقت گوش دهید و تنها در صورتی که بعد از دو یا سه بار گوش کردن متوجه نشدید، زیرنویس انگلیسی را فعال کنید.سپس استاد زبان انگلیسی مطالب آموزشی شامل گرامر و نکات این درس را به شما آموزش می دهد. این مجموعه آموزش ویدئویی زبان انگلیسی از طریق داستان ها نکات آموزشی را به شما یاد می دهد و شما را با محیط انگلیسی آشنا می کند. فیلم های آموزش زبان انگلیسی این مجموعه علاوه بر مسائل آموزشی برای قدرت شنوایی یا Listening نیز بسیار مفید است. این مجموعه توسط ETS (یا خدمات آزمون های آموزشی  Educational Testing Service ) برای امتحان TOEFL iBT تایید و پیشنهاد شده است.

آموزش زبان انگلیسی زیست آموزان

 

English-Today1

مشکلی که اعضای زیست آموزان در مورد این بسته با آن مواجه شدند حجم بالای این بسته بود که به دلیل همراه بودن فایل تصویری، صوتی و متون آموزشها در هر ۲۶ قسمت آن قاعدتا حجم دانلود و یا حتی حجم فیزیکی بسته (۲۶ دی وی دی) خیلی بالا میباشد که این خود در بالاتر بودن قیمت بسته نیز تاثیر مستقیم دارد که اعضای حرفه ای گروه تصمیم گرفتند بدون تغییر در کیفیت آموزش به منظور سهولت در استفاده کاربران عزیز حجم دانلودی بسته را با روشها مختلف به حداقل ممکن برساند تا هم قیمت بسته فیزیکی و هم قیمت بسته دانلودی آن کاهش چشمگیری پیدا کند که با این روش بسته به ارزانترین حالت ممکن به دست زبان آموزان عزیز خواهد رسید.

شما عزیزان میتوانید در صورت بروز هر گونه مشکل با شماره تلفنهای پشتیبانی زیست آموزان یعنی ۰۹۱۲۹۴۰۷۰۸۹ و یا ۰۹۰۳۹۴۰۷۰۸۹ تماس بگیرید.

آموزش زبان انگلیسی زیست آموزان

 

جوابی بنویسید

Verification: 2eb47d17cfb1428b