http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / دانش آموز / آموزشی(دانش آموزان) / بسته آموزشی تشریح انسان ۱۵+ (زیست آموزان)
بسته آموزشی تشریح انسان ۱۵+ (زیست آموزان)
آموزش تشریح انسان +15

بسته آموزشی تشریح انسان ۱۵+ (زیست آموزان)

این بسته تصویری که شامل ۳۰ قسمت مجزا و به زبان فصیح انگلیسی و به گونه ای با سرعت مناسب بیان شده که کاملا قابل استفاده برای دانشجویان و دانش آموزان علاقه مند به علوم تشریح میباشد این بسته مفید و سودمند به حجم حدود ۵ گیگابایت یکی از کاملترین و بهترین آموزشهای تشریح انسان میباشد که میتواند برای بالا بردن تسلط و آشنایی کاربران با قسمتهای مختلف بدن انسان بسیار مفید باشد و زیست آموزان این بسته را در ۲ DVD برای شما عزیزان ارسال خواهد نمود و شما عزیزان با پرداخت هزینه خود بسته و هزینه پست آن بدون دریافت هیچ هزینه ای از جانب زیست آموزان آن را درب منزل دریافت نمایید. شما عزیزان این بسته را به قسمت ۱۴ هزار تومان دریافت خواهید نمود حال آنکه بسته های مشابه در بازار حداقل ۵۰۰۰۰ هزار تومان هزینه خواهند داشت. توجه داشته باشید حجم فایلها بالاست وگرنه آنها را به صورت دانلودی و به قیمت رایگان در سایت قرار میدادیم. به امید پایین بردن هزینه آموزشهای شما و موفقیت شما عزیزان زیست آموزانی.

در این بسته بعد از ۲۶ جلسه کاملا کاربردی و با توضیحات کاملا قابل فهم فایلهای دیگری هم موجود میباشد که نکات مهم و کاربردی تشریح را بازگو خواهد نمود و سپس فایل دیگری دارای مستند درون بدن و یک فایل دیگر مستند کلی راجع به انسان موجود میباشد که در سایتهای انگلیسی زبان چند ده دلار قیمت دارند که همه آنها را به رایگان برای شما قرار داده ایم و فقط هزینه DVD، کپی و چاپ آن و هزینه پست آن و جعبه DVD برای اینکه در راه ضربه ای به آن وارد نشود، از شما اخذ خواهد شد لذا ابتدا از طریق لینک زیر بسته را خریداری نمایید و سپس

از طریق دو شماره تلفن پشتیبانی زیست آموزان یعنی ۰۹۱۲۹۴۰۷۰۸۹ و ۰۹۰۳۹۴۰۷۰۸۹ نام-ایمیل-آدرس کامل-کد پستی خود را وارد نمایید تا بلافاصله بسته برای شما ارسال شود.

باز هم تاکید مینماییم شما فقط هزینه پست و بسته را پرداخت خواهید نمود و فایلها و آموزشها برای شما رایگان خواهد بود.

 

جوابی بنویسید

Verification: 2eb47d17cfb1428b