http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / دانش آموز / صوتی(دانش آموزان) / صوتی سال دوم دبیرستان / نکات مهم فصل اول زیست شناسی دوم دبیرستان

نکات مهم فصل اول زیست شناسی دوم دبیرستان

دوستان دبیرستانی و کنکوری سلام. میدونم که برای همه مهم هست که رشته ی خوبی رو توی دانشگاه قبول بشن تا چند سال آینده از لحاظ شغلی خودشونو تامین و تضمین کنند و بتونند کاری رو انجام بدند که بهش علاقه دارند. اما میدونم و متوجه هستم که همیشه و هر لحظه آدم نمیتونه برای هدفی که قراره بهش برسه تلاش کنه و هر کسی (حالا بعضیا کمتر و بعضیا بیشتر) حداقل چندین ساعت از وقت روزانه ی خودشونو با کارهای سوخته که نه یادگیریه نه تلاش برای هدفه نه برنامه ریزیه نه تفریح و هیچ فایده ای هم نمیتونه داشته باشه (مگر اینکه ما اون زمانها رو بگذرونیم تا به جایی برسیم و بتونیم از زمانمون استفاده کنیم). از نمونه این وقتای سوخته میشه از مدرسه به خانه برگشتن، داخل اتوبوس، مترو و یا تاکسی بودن، رفتن به خرید، در داخل انواع صفوفی که متاسفانه در ایران عزیزمان کم نیست، زنگهای تفریح، حتی رفتن به تفریح و طبیعت و کوه و موارد فراوان دیگر که همگی زمانهای سوخته ای را برای فرصتهای مطالعاتی و برنامه ریزی روی دست ما خواهد گذاشت و میتواند مارا از چهارچوب ماراتون کنکور خارج کند و از گود رقابت با سایرین خارج شویم. همانطور که میدونید کم نیستند افرادی که دوره دبیرستان خود رو تموم کردن و به اصطلاح پشت کنکورین و نسبت به دانش آموزان وقت سوخته ی کمتری دارند و شما باید با آنها رقابت کنید. همینطور افراد پشت کنکوری هم میتونن از کوچکترین فرصت سوخته در حدی که حتی زمان نهار خوردن،  خرید رفتن و حتی تفریحات رو از دست ندن و از اون به بهترین شکل استفاده کنن. روشی که زیست آموزان برای شما عزیزانی که در سایت ثبت نام کردید داره استفاده از فایلهای صوتی در سطوح مختلف و فصول مختلف از درس مهم و پر اهمیتی مانند زیست شناسی است که علاوه بر فرار بودن مطالب آن و اینکه فصول آن میتوانند به صورت ترکیبی با هم در ارتباط باشند که این نیز بر پیچیدگی این درس حیاتی می افزاید و باعث میشود که لازم باشد گروه زیست آموزان توجه ویژه ای را برای موفقیت دوستان خود که با ثبت نام (رایگان) دوستی خود را برای ما اثبات کرده اند هر چند قدم کوچکی را برداریم و شما را یاری نماییم و قول میدهیم که همواره در کنار شما خواهیم بود.

فایلهای صوتی نکات مهم، اصلی و ترکیبی که برخی از آنها به صورتهای مختلف و در سالهای مختلف سوالات کنکورهای مختلف در سطوح کشوری بوده اند را در بر میگیرد و ما تلاش خود را خواهیم نمود تا نکته ای از قلم نیوفتد.

توجه کنید که از لحاظ علمی ثابت شده که وقتی به موضوعی گوش میدهیم حتی اگر به آن تمرکز صد در صد نداشته باشیم درصد بالایی از مطالب آن صوت رفته رفته و با تکرار گوش دادن وارد حافظه بلند مدت ما خواهد شد لذا شما عزیزان به عنوان مثال اگر به تفریحی مثلا کوه نوردی هم که بروید و محو تماشای زیباییهای طبیعت هم شوید و صد در صد تمرکزتان روی مطالب موجود در فایل صوتی نباشد باز هم نه تنها چیزی از دست نداده اید بلکه درصدی از آن اطلاعات را به صورت غیر ارادی و بدون اینکه خود متوجه شوید وارد ذهن خودتان خواهید نمود و این موضوع زمانی که تکرار شود با توجه به اینکه در کنکور شما جواب درست را در گزینه ها میبینید و نا خودآگاه حافظه بلند مدت شما میتواند پاسخ درست را به شما نشان دهد و موضوعات مختلف میتواند ملکه ذهن شما شود.

پس به کمک این فایلهای صوتی زیست آموزان که کاملا برنامه ریزی شده و هدفمند تهیه و تدوین میشود و ساعتها و بلکه روزها بررسی خواهد شد و نکات مهم و حیاتی کتب استخراج میشود، شما عزیزان به نوعی خود را از رقیبان جدا کرده و  خود را به رتبه هایی که اصلا انتظارش را نداشتید خواهید رساند. فقط باید بدانید چکار کنید و با چه برنامه و روشی کار کنید که این روش و برنامه هم برای هر فرد ویژه خود اوست که شما برای راهنمایی بیشتر میتوانید از اعضای زیست آموزان مشاوره های رایگان بگیرید تا متوجه شوید چه وسایلی میتواند شما را به موفقیت نزدیک نماید.

 

نکات صوتی فصل اول زیست دوم دبیرستان

دوستان گروه زیست آموزان ما همواره کنارتان هستیم و امیدواریم موفق باشید تا ما هم به شما بیشتر افتخار کنیم

Verification: 2eb47d17cfb1428b