http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / کاربران عمومی / آموزش / کتاب آموزش برنامه power point+فیلم
کتاب آموزش برنامه power point+فیلم
آموزش پاورپوینت

کتاب آموزش برنامه power point+فیلم

 

در این بسته شما به طور کاربردی و هدفمند با برنامه power point به رایگان آشنا خواهید شد و در انتهای این آموزش یک پکیج آموزشی کامل و جامع برای حرفه ای شدن در این برنامه قرار داده ایم که شما عزیزان در کنار این پکیج جامع و کامل میتوانید سوالات خود را از اعضای گروه زیست آموزان بپرسید که قیمت این بسته در بازار حدود ۴۵ هزار تومان میباشد که در اینجا آن را باقیمت – هزار تومان تهیه نمایید. توجه داشته باشید که بسته رایگان مشکلات اکثر کاربران را حل نماید و از طرفی برای شرکت حضوری در کلاس آموزشی power point هزینه های در حدود ۱۰۰ هزار تومان و بالاتر را بپردازید در صورتی که یک بار در این کلاسها شرکت خواهید نمود در صورتی که کلاسهای پکیجی را هر تعداد که بخواهید میتوانید ببینید و تمرین نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که به dvd آموزش ناز دارید قیمت آن – هزار تومان خواهد بود که به رایگان برای شما پست خواهد شد. در زیر کتاب آموزش برنامه پاورپوینت را به رایگان برای شما قرار داده ایم و بر اساس کتب و فیلمهای آموزشی که در آینده نزدیک برای شما در سایت قرار میدهیم تضمین مینماییم که ۹۰ درصد از کاربران دیگر نیازی به کلاس یا آموزش دیگری نخواهند داشت ولی افرادی که یادگیری تخصصی و کامل این برنامه برای آنها اولویت دارد میتوانند در دوره آموزشی این برنامه که تووسط اساتید این حوزه تدارک دیده شده شرکت نموده و همچنین از پشتیبانی آموزشی گروه زیست آموزان استفاده نمایند که این دوره ها که برای برنامه های دیگر هم دایر میباشد دارای شهریه ناچیزی است آن هم برای بالاتر بردن کیفیت گروه. در زیر کتبی برای یادگیری این برنامه برای شما قرار داده ایم:

رمز فایل زیپ کتاب ZISTAMOOZAN میباشد

کتاب آموزش برنامه پاورپوینت

لازم است باز اینجا تاکید نماییم که فایلهای تصویری از آموزش برنامه پاورپوینت که در آینده نزدیک در سایت قرار خواهد گرفت رایگان بوده و شما عزیزان برای شرکت در دوره های آموزشی زیست آموزان و یادگیری برنامه با پشتیبانی تیم زیست آموزان میتوانید در دوره آموزشی و با مبلغ مختصری که آن هم برای بالاتر بردن کیفیت آموزشهاست، شرکت نمایید. این دوره جامع و کامل با قیمت فوقالعاده تعجب برانگیز در آینده ای نزدیک در سایت قرار میگیرد با این حال شما کاربران میتوانید علاقه مندی خود را از طریق ایمیل realzistamoozan@yahoo.com و یا realzistamoozan@gmail.com با ما نسبت به هر یک از برنامه هایی که دارید در میان بگزارید تا ساخت این برنامه یا برنامه ها در اولویت قرار بگیرد و اگر چنانچه برنامه ای در لیست برنامه های سایت نبود میتوانید آن را نیز به ما معرفی نمایید تا با بررسی اینکه اعضای سایت بر آن برنامه تسلط دارند یا ه آن را بسازیم و یا عدم تخصص و تجربه اعضای زیست آموزان را به شما اطلاع دهیم. با تشکر از لطف همیشگی شما

 

فیلم آموزش پاورپوینت

در این بخش شما عزیزان میتوانید به صورت تصویری و مرحله به مرحله با برنامه پاورپوینت و بخشهای مختلف آن و کاربردهای وسیع این برنامه فوق العاده کاربردی آشنا شوید. اعضای گروه زیست آموزان هر چند وقت یک باز یک بخش و کاربرد این برنامه را در سایت قرار خواهند داد و بعد از مدتی با مشاهده این فایلهای تصویری و همچنین مطالعه کتاب آشنایی با پاورپوینت که در بالای همین بخش آمده به طور کامل با این برنامه و کاربردهای آن آشنا شده و به راحتی بر مشکلات مربوطه فائق آمده و از کاربردهای آن لذت ببرید.

درس۰۱ – شروع کار با نرم افزار: که برای سهولت در دانلود شما عزیزان آن را به ۵ فایل کوچکتر تقسیم نموده ایم که موضوعات هر فایل را هم به صورت ریز در آن نوشته ایم:

شروع کار

فراخوانی و بستن فایل

درک فضای کاری

فضای کار برنامه

فضای فایل فراخوان شده

 

Verification: 2eb47d17cfb1428b