http://addurl.nu Verification: 2eb47d17cfb1428b Your SEO optimized title page contents
آخرین خبرها
خانه / دانش آموز / آزمون / آزمونهای دانش آموزان
آزمونهای دانش آموزان

آزمونهای دانش آموزان

گروه زیست آموزان بر اساس قوانین و اهداف مورد نظر خود (که میتوانید بخش کوچکی از آن را در قسمت درباره ما مطالعه نمایید) اقدام به ساخت آزمونهای مفصل، طبقه بندی شده و هدفمندی نموده و از آنجایی که اکثر دانش آموزان و افراد جامعه دارای ابزار استفاده از برنامه های اندروید میباشند آنها را به فرمت اندروید ساخته ایم و همچنین در صورتی دانش آموزان و افرادی دارای این ابزار نمیباشند این آزمونها را به فرمتهای قابل استفاده در کامپیوتر نیز آماده مینماییم تا همه دانش آموزان و افراد بتوانند از این آموزشها استفاده نمایند و سطوح علمی خود را بالا ببرید.

این آزمونها دارای سطوج مختلف، هدفمند، طبقه بندی شده و بسیار مفید میباشند که اساس آن طبق اهداف تعریف شده گروه رایگان خواهد بود و خواهد ماند. همچنین برای کاربرانی که به طور ویژه و هدفمندی احتیاج به آزمونها، آموزشها، مشاوره، راهنمایی و همراهی گروه زیست آموزان در رسیدن به اهدافشان دارند نیز بنا به نوع مطالعه و نوع پیشرفت و تمام عواملی که در پیشبرد اهداف یک فرد اهمیت دارد و صد در صد هم در افراد مختلف متفاوت و برای هر فرد مختص به خودش میباشد آزمونهایی طراحی میشود تا کاملا علمی و هدفمند تمام نقاط ضعف افراد مشخص شود و از آنجایی که این گونه آزمونها دارای شرایط ویژه و متعاقب آن زمان بیشتری برای آنالیز و راهنمایی از اعضای زیست آموزان میگیرد دارای شهریه اندکی خواهد بود. دانش آموزان و افرادی که میخواهند به صورت کاملا اختصاصی مورد راهنمایی و مشاوره در کنار آزمونهای اختصاصی قرار بگبرند از طریق ایمیل با ما مکاتبه کنند تا بعد از ثبت نام شماره مشاورشان را در اختیارشان قرار دهیم. با تشکر

شما عزیزان میتوانید از منوی اصلی و قسمت دانش آموز و سپس آزمون و بعد از آن سال مورد نظر خود آزمونهای طبقه بندی شده هر فصل را دریافت نمایید و خود را محک بزنید و نکته ای که از شما عزیزان درخواست داریم این است که لطفا ابتدا متن منبع آزمونها را به خوبی بخوانید و حداقل یک روز بعد از آن از خود آزمون بگیرید تا نمره شما کمی به واقعیت مطالعاتی شما نزدیکتر باشد. البته نکات ریز و استراتژی ها را میتوانید از مشاوران و از طریق مکاتبات ایمیلی دریافت نمایید.

 

آموزش استفاده از آزمونهای اندرویدی و کامپیوتری رایگان به صورت PDF

راهنمای استفاده از آزمونها

Verification: 2eb47d17cfb1428b